Doğru Kadını Bulmanın 5 Anahtarı

Buradasınız

Sev 27 Haziran 2016

Doğru kadın var mı? Şu an bir yerlerde bizi bekliyorsa onu nasıl bulacağız? Her zaman için ilk adımı erkekler mi atmalı? İlişkiler konusunda çoğumuzun kafası karışık, gerçek aşkı bulanlar ise şu an bir yastıkta kocamakla meşguller. “Aman, tek yastıkla insan rahat eder mi?” diye canınızı hiç sıkmayın, o sadece lafın gelişi. İki kişinin rahat uyuyabilmesi için bolca yastık gerekir.

Doğru kadın nerede? Bunu bilemeyiz. Sadece o da bir yerlerde sizi arıyor ve tanıyabilmesi için bazı işaretlere ihtiyacı var.

Geçmişte Değil, Gelecekte Yaşayın

Eski ilişkileriniz artık bir anıdan başka bir şey değiller. Onun sizi geçmişiyle yargılamasını istemiyorsanız; siz de onu mazisiyle eleştirmemelisiniz. İnsanlar her zaman iyiye yönelme eğilimindedirler, hepimiz tecrübelerimizle olgunlaşıyoruz. Ne kendinizin ne de onun geçmişini bir hata olarak görün. Onlar yaşanmalıydı; çünkü öyle olması gerekiyordu. Geçmişle oynayamazsınız ama geleceği şekillendirebilirsiniz.

İsviçreli Bilim Adamları Açıkladı: Kibarlık, Erkeklikten Götürmüyor

Kadınlar, erkeklere oranla çok daha hassas varlıklar. Tamamen hormonlarla alakalı bir durum, bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey. Erkekler kendi aralarında çok daha hoyratça takılabiliyorlar; çünkü sahip oldukları testosteron hormonu agresifliği tetikliyor. Kadınlarda bulunan östrojen hormonu ise daha çok korumacı tavrı ortaya çıkarıyor. Özetle, doğru kadını bulmak istiyorsanız onlara karşı kibar olmanız lazım beyler. “Ben maço severim.” diyen kadınlar, “Ben ayı severim.” demek istemiyorlar. Sadece biraz daha maskülen olmanızı bekliyorlar belki, kaba değil.

“Güzellik Gelip Geçicidir.” Demiş Büyüklerimiz

Fiziksel özelliklere takılıp kalmayın. Zaten gerçek aşkla karşılaştığınız zaman güzelliğin vücut ölçüleriyle ya da göz rengiyle alakalı olmadığını fark edeceksiniz.

Kendinizi Sevmeden Başkasını Sevemezsiniz

Sevgi yayıldıkça artan bir duygu; siz kendinizi sevmiyorsanız onu ortaya çıkartamazsınız. Bakımlı olun, güzel kokun, kişiliğinizi ortaya koyun ve dürüstlükten vazgeçmeyin.

Siz mutlu olmadan kimseyi mutlu edemezsiniz. Bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Hayat Uzun, Gerçek Aşk Sonsuz

“Gerçek aşkı bulan iki ruh asla ayrılmaz.” derler. Sonsuz bir zamandan bahsediyoruz, size yapacak bir şeyler gerekli. Hayat görüşlerinizin aynı olduğu, ortak hobilere sahip olduğunuz biriyle karşılaştığınız zaman bilin ki ruh ikiziniz o olabilir.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 5 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.