Burcunu Söyle Sana Nasıl Flört Ettiğini Söyleyeyim!

Buradasınız

Yaşa 09 Kasım 2016

Bazısı için flört etmek nefes almak kadar doğal bir eylemken, bazısı flört ederken her hareketinde kendini rezil ettiğini düşünür. Burcunuzun flört etme yeteneğinizi de belirlediğini biliyor muydunuz? Bakalım hangi burç daha flörtöz?

Koç

Kendine güvenen ve cesur bir flört tarzınız var. Ortamdaki en havalı kadını veya adamı tavlamada bir sorun yaşamayacağınız kesin. Çünkü karşınızdakiler en çok bu kendinizden emin halinizi çekici buluyor. Terazi, Oğlak ve Koç burçlarıyla uyumlusunuz ama uzun süreli ilişki istiyorsanız İkizler, Aslan, Yay ve Kova burçları size göre. Akreplere dikkat, sizi fazla “direkt” bulup geri çevirebilirler.

Boğa

Çok tatlısınız, flört tarzınız modası geçmiş romantik komedilerdeki gibi... İlla ki karşı tarafın ilk adımı atmasını bekliyorsunuz. Diğer taraftan duyularınız da sizin için çok önemli; eğer biriyle konuşurken ona nazikçe dokunuyorsanız, bu hareket o kişiden hoşlandığınızın göstergelerinden biridir. Akrep, Koç ve Başak’larla anlaşabilirsiniz ama sağlam bir ilişki için Oğlak, Terazi ve İkizler burçları sizin için ideal.

İkizler

Kelimelerle aranız çok iyi ve bu yönünüz sizi çekici kılıyor.  Flört ederken bu güçlü tarafınızı kullanıyorsunuz. Tabii vücut dilinizi de katarak... Şehvetli veya cilveli kişiler size sıkıcı gelebilir ve onlardan kaçabilirsiniz veya onların bu yönlerine şaka yollu takılarak ilişki geliştirebilirsiniz de... Film izleyip muhabbet edeceğiniz birini arıyorsanız Aslan, Başak, Akrep burçları sizin için bir değişiklik olabilir. Ama uzun süreli bir ilişki istiyorsanız Terazi, Koç veya Kova burçlarından birine mensup bir sevgili adayı aramanızda fayda var.

Yengeç

Flört etme tarzınız oldukça etkileyici ama bazı taraflarını geliştirmeye ihtiyacınız var. İnsanların ayrılık hikayeleri ve o günlerde nasıl zorluklar yaşadığı ilginizi çekiyor. Aslında bunu flörtleşmek için yapmıyorsunuz ama bu kibar tavırlarınız insanların sizinle duygusal bir bağ kurmasını sağlıyor. Eğer biraz daha eğlenceli ve şehvetli bir ilişki kurmak istiyorsanız, Aslan, Balık veya Oğlak burçlarında şansınızı deneyin. Ama dürüst olalım, geçici ve kısa süreli ilişkiler pek sizin tarzınız değil. O yüzden Boğa, Başak, Balık burçlarıyla uzun süreli ilişkiler kurup çok mutlu olabilirsiniz.

Aslan

Ego okşayan bir flört tarzınız var ama bunu hep aynı şekilde yapmıyorsunuz. Övgü duymaktan ve ilgi çekmekten hoşlandığınız gibi, karşınızdaki kişiye de aynı ilgiyi göstermekten çekinmiyorsunuz. Karşınızdakini etkilemek için kullandığınız, yerine ve zamanına göre değişen pek çok silahınız var. Göz teması, gülüş, karizma... Kısacası flört sizden sorulur! Yengeç ve Balık burçlarıyla ilişki yaşayabilirsiniz. Ama İkizler burcuyla eğlenceli, Terazi burcuyla dayanıklı bir evliliğe imza atabilirsiniz.

Başak

Karşı cinse karışık mesajlar göndermede üzerinize yok! Aslında çekingen ve soğuk bir karakteriniz var ve bu da çevrenizdekiler için çekici bir hava yaratıyor. Herhangi birinin sizin özel alanınıza girmesine izin vermiyorsunuz. Ama bu alana bir şekilde giren biri olduğunda onu zekanızla, çekiciliğinizle, kafanızı hafifçe yana eğip kısık gözlerle konuşmanızla tavlıyorsunuz. Tanımadığınız kişilerle gelip geçici ilişkiler kurmak pek size göre değil. Yine de biraz kafa dağıtmak istiyorsanız, önceden tanıdığınız biri olması şartıyla İkizler, Akrep veya Kova burçlarıyla ilişki kurabilirsiniz. Ama uzun süreli ve sağlam bir ilişki için Boğa, Yengeç, Oğlak veya sizin gibi mükemmeliyetçi bir Başak’la daha iyi anlaşabilirsiniz.

Terazi

Yönetici gezegeniniz Venüs olduğu için flört, aşk veya romantik jestler çok da zorlandığınız konular sayılmaz. Siz karşı cinsi etkilemek konusunda doğal yeteneklere sahipsiniz. Uzun zamandır bir ilişkiniz olmadıysa, bu gidişata dur demek istiyorsanız Boğa, Terazi, Koç burçları sizin için biçilmiş kaftan. Diğer taraftan artık yuva kurmanın zamanı geldi diye de düşünüyorsanız, İkizler, Aslan veya Kova burçları sizin ideal.

Akrep

Cazibeli, hassas, gönül çelen tavırlarınızla flört etmenin duayenisiniz! Bir sonuca varmayacağını bilseniz bile flört etmekten hoşlananlardansınız. Sadece eğlenmek için karşınızdakine şehvetli bir bakış atıp gülümseyebilirsiniz. Boğa, Yay ve Koç burçlarıyla uyumlu birliktelikler yaşayabilirsiniz. Ama ayağınızı yerden kesecek burçlar Balık, Yengeç, Oğlak.

Yay

Maceracı, değişimi seven ve eğlenceli bir flört tarzınız var. Her zaman büyüleyici, tahrik edici, hayret verici bir hikaye anlatmaya hazırsınız. Karşınızdakine şaka yollu takılmak konusunda doğal bir yeteneğiniz olduğu da aşikar. Ama her an toparlanıp gidebilir havası veren bağımsız bir tarafınız da var. Bu karşınızdaki için bazen kafa karıştırıcı olabiliyor. Bu aralar hayatınızda biraz heyecan arıyorsanız, sizin gibi bir Yay veya bir Akrep’e denk gelirseniz ne âlâ! Ama uzun süreli bir ilişki olmasını istiyorsanız Terazi, İkizler veya Aslan olmasına dikkat edebilirsiniz. 

Oğlak

Samimi ve açık sözlü bir şekilde flört edenlerdensiniz. Gerçekçi birisiniz ama bazen çekingen olabiliyorsunuz. Karışınızdaki kişiler de tam da sizdeki bu sakin ve cool havanın nereden geldiğini merak ediyor. Ama siz ilgilenmediğiniz kişilerle flört etmeyenlerdensiniz. Eğer o kişiden hoşlandıysanız saçlarınızı hafifçe savurup nazlanarak bu hislerinizi belli edersiniz. Koç, Yengeç, Terazi burçlarıyla ilişki kurabilirsiniz ama hayatınızın aşkını arıyorsanız, o Boğa, Akrep veya Başak burcu olmalı

Kova

Flört etmeyi seviyorsunuz çünkü ne kadar karizmatik biri olduğunuzu ortaya çıkarıyor. Bunun için birebir flört etmenize gerek yok; zekanız, tutkunuz ve espri yeteneğiniz sayesinde bir grup insanın tamamıyla aynı anda flört edebilirsiniz. Çünkü onlara sürprizler yaparak, duvarlarını indirmelerini ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlıyorsunuz. Akrep, Balık veya Aslan burçlarıyla uyumlusunuz. Ama uzun süreli bir ilişki istiyorsanız İkizler, Terazi ve Yay’larla da mutlu olabilirsiniz.

Balık

İş flört etmeye gelince, sizin için hayal dünyası nerede bitiyor gerçekler nerede başlıyor, kestirmek pek mümkün değil. Genellikle utangaçsınızdır ama bir role bürünüp öyle flört etmeyi deneyebilirsiniz. Tek bir kelime etmeseniz bile insanlar sizi fark eder ve cazibenize kapılır. Sihirli bir mıknatıs gibisiniz... Gizemli, duygusal, hassas... Boğa, Terazi ve Kova burçlarıyla ilişki yaşayabilirsiniz ama ruh eşinizin Yengeç, Akrep veya Oğlak olması muhtemel.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 8 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.