Bu Konserlere Şimdiden Biletini Al

Buradasınız

Yaşa 23 Kasım 2016

Soğuk kış günlerini hareketlendirecek güzel bir konser mi arıyorsun? Güzel müzik dinle, biraz dans et, ruhunu dinlendir, iyi hisset.

Michelle Gurevich (Chinawoman)

6-7 Aralık 2016 @21:30

Babylon

Kiss in Taksim Square şarkısıyla dikkatlerimizi çeken, Zeki Müren hayranlığıyla bilinen İstanbul sevdalısı müzisyen Michelle Gurevich namı-diğer Chinawoman, bir kez daha bizi kendine hayran bırakacak. İlk albümü Party Girl’ü 2007’de yayınlayan sanatçı, 2010'da yayınladığı ikinci albümü Show Me The Face ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Dansa doyacağınız bir gece geçirmek istiyorsanız, Chinawoman konseri kaçmaz.

Lara Fabian

8 Aralık 2016 @21.00

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Dünya üzerinde 30 milyonun üzerinde albümü satılan Belçikalı pop yıldızı Lara Fabian, geçen yıl Zorlu PSM’de üç gece üst üste konser vermişti. O konserlerin büyük ilgiyle karşılanması üzerine bu yıl yine aynı mekanda sevenleriyle buluşacak. "I will Love Again” ve “Je T'aime” gibi parçalarıyla müzik listelerini alt üst eden ünlü şarkıcının 2017’de yeni albümünü yayınlaması bekleniyor.

Mozart Group & Krosny

21 Aralık @20.00

CRR Konser Salonu

Eğer bir performans “neşeli ve komik bir deneyim” olarak nitelendiriliyorsa, bu performansın “Mozart Group ve Krosny” tarafından gerçekleştirilmiş olması muhtemel. Bu performansta, Varşova ve Lodz’un en prestijli müzik akademilerinden mezun bu dört arkadaş, klasik müziği esprili bir şekilde yorumluyorlar. 1. kemanda Filip Jaslar, 2. kemanda Michal Sikorski, viyolada Pawel Kowaluk, viyolonselde Boleslaw Blaszczyk’e pandomim sanatçısı Irek Krosny eşlik edecek.

Omar Souleyman

23 Aralık @21.30

Babylon

Omar Souleyman , Suriye’nin buzuki, rebab ve Suriye halk müziğinin zengin melodileriyle yetişti. Kariyerine, memleketi Suriye-Hasiçi’nde part-time düğün şarkıcılığı yaparak başladı. Şimdiye kadar 500 stüdyo ve canlı kayıt albümü yayınlanan sanatçı, 2011’de Glastonbury Festivalı headliner’ı olarak dikkatleri üzerine çekti. Türkiye’de de çok sevilen Omar Souleyman, 2014’te One Love festivalinde sahne almıştı.

Oscar And The Wolf

21 Ocak 2017 @20.00

Volkswagen Arena

Belçikalı indie pop grubu Oscar and the Wolf, 2013’te çıkardığı Orange Sky single’ı ile dünya çapında tanınmıştı. 2014’teki ilk albümleri Entity ile Belçika listelerinde zirveye yerleşti. 27-28 Ocak 2016’da iki gece üst üste Babylon’da sahne alan Oscar and the Wolf’un İstanbul’daki ilk performanslarının biletleri kısa sürede tükenmişti. Ünlü Belçikalı grup, 2017 yılının ilk ayında ise Volkswagen Arena’yı sallayacak.

Goran Bregovic & Bijelo Dugme

25 Şubat 2017 @21.00

Volkswagen Arena

Goran Bregovic’in kurucusu olduğu Eski Yugoslavya’nın efsanevi rock grubu Bijelo Dugme, ilk defa Türkiye’ye geliyor. İstanbul sahnesi için özel olarak hazırlanan Bregovic, bu konserde grubun diğer efsane solistleri Mladen Vojicic (Tifa) ve Alen Islamovic ile birlikte, daha önceki performanslarından çok daha farklı bir deneyim yaşatacak.

Kitaro

29 Nisan 2017 - Zorlu Performans Sanatları Merkezi

30 Nisan 2017 - Congresium Ankara

80'li yıllarda TRT'de de yayınlanan İpek Yolu belgeseline bestelediği müziklerle milyonların aklında yer etmeyi başaran Altın Küre ve Grammy ödüllü Kitaro, Türkiye’ye ilk kez, hem de iki farklı şehre geliyor. Kitaro’ya özel bir orkestranın eşlik edeceği konserde, derin ve ruhani bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.