Hangi Yaz Meyvesi Senin Karakterini Yansıtır?

Buradasınız

yaz, meyve, tabak, sağlık, yemek

Yaz ayları demek birçok güzel şeyin yanında aynı zamanda lezzetli, sağlıklı, sulu, bol vitaminli ve doyurucu meyveler de demek. Yazın habercisi olan bu lezzetli meyveler, yılın diğer dönemlerine göre biraz daha renkli ve lezzetli sayılabilir. Yazın bol bol tükettiğimiz bu meyveler arasından senin karakterini yansıtan hangisi? Haydi gel birlikte yazın sağlıklı meyvelerine bir bakalım ve testimizi birlikte çözelim.

1. Önce seni biraz tanıyalım mı?

yaz, mevye, çift, kadın, erkek

A - Kadın

B - Erkek

2. Yaz aylarında doğanın bizlere sunduğu çok sayıda meyve var. Tüm bu renkli, lezzetli ve renkli meyveleri düşündüğünde sence seni en çok hangisi yansıtır?

 yaz, meyve, karpuz

A - Karpuz ya da kavun

B - Yeşil erik ya da vişne

C - Kayısı ya da incir

D - Kiraz ya da dut

3. Birçok kişi kendini meyvelerle özdeşleştirebilir. Her meyvenin de kendine özel bir karakteri olduğunu varsayarsak hangisi seni yansıtır dersin?

yaz, meyve, ananas

A - Ananas

B - Üzüm

C - Çilek

D - Karadut

4. Bazı meyveler serttir ama bir o kadar da leziz ve sağlıklıdır. Bazısı ise oldukça yumuşaktır ama yendiğinde ağzında buruk bir tat bırakır. Senin karakterini anlatan meyve hangisi olabilir?

yaz, meyve, şeftali

A - Şeftali

B - Nektarin

C - Kayısı

D - Ahududu

5. Her meyvenin kendine göre özellikleri var ve bazen bu özellikler insan karakterlerine de benzetilebiliyor. Acaba sen kendini hangi meyvenin yerine koyarsın?

ahududu, yaz, meyve

A - Malta eriği

B - Siyah üzüm

C - Çilek

D - Böğürtlen