Bir Oyun Olsan Hangisi Olurdun?

Buradasınız

kutu oyunu, eğlence, kutu, oyun

Hayatta çok az şey arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle oynadığın kutu oyunlarının keyfini sana verebilir. Eğlenceli, heyecanlı, zaman zaman hırslı ve sinirli ama bir o kadar da keyifli vakit geçirmeni sağlayacak bu oyunlar, aslında insan psikolojisini ve karakterini yansıtan birçok özellik içeriyor. Peki bugüne kadar hiç hangi kutu oyununa benzediğini ve bunun seni yansıttığını düşündün mü? Dünya Scrabble Günü’nde bir oyun olsan hangisi olduğunu öğrenmek için seni testimize bekliyoruz.,

1. Önce seni biraz tanıyalım mı?

oyun, kutu oyun, çift, kadın, erkek

A - Kadın

B - Erkek

2. Kutu oyunları oynamak çok eğlencelidir ve herkesin sevdiği, oynamaktan zevk aldığı bir kutu oyunu vardır. Farklı türleri düşündüğünde bir kutu oyunu oynayacak olsan senin tercihin hangi türden yana olurdu?

kutu, kutu oyunu, çocuk, kız, erkek

A - Zeka, akıl, bilgi gerektiren

B - Sabır, dikkat, tahmin, önsezi gerektiren

C - Şans, strateji, mantık gerektiren

D - Strateji, ikili mücadele, hırs gerektiren

3. Akşam hep birlikte evde buluştunuz ve bir kutu oyunu oynamaya karar verdiniz. Ekipten sesler yükseliyor ama senin gönlünden geçen başka bir tane oyun var. Bunlardan hangisini tercih ederdin?

kutu oyunu, kutu, oyun, puzzle

A - Tabu

B - Puzzle

C - Tombala

D - Axis & Allies

4. Bazı oyunlar insanların karakterlerini de yansıtırmış derler. Hatta bunu doğrudan kişilikle özdeşleştirenler bile var. Senin karakterini en çok yansıttığını düşündüğün oyun hangisi?

kutu, kutu oyunu, monopoly

A - Scrabble

B - Jenga

C - Monopoly

D - Risk

5. Hafta sonu için plan yapıyorsun ve bunun içerisinde sevdiklerinle kutu oyunu oynamayı da koymak istiyorsun. İlk tercihin hangisi olurdu?

kutu, oyun, kutu oyunu, onu, jenga

A - Trivial Pursuit

B - Mangala

C - Uno

D - Twister

6. Kendini ve kişisel özeliklerini düşün. Bir oyun olarak seni tasarlamak istesek aşağıdakilerden hangisinin seni daha iyi yansıttığını düşünürsün?

oyun, kutu oyunu, kızma birader

A - Terra

B - Bil Bakalım

C - Kızma Birader

D - Hedef 5