Ana içeriğe atla

Kadın

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Yaşlı Görünmenize Sebep Olan 7 Stil Hatası
Yaşlı Görünmenize Sebep Olan 7 Stil Hatası

iyihisset.com

16 Mar 2018

Genç göstermek ve bu konuda iltifat almak, her kadının hoşuna gider. Nasıl küçük dokunuşlarla kendimizi daha genç gösterebiliyorsak, bazen de yanlış seçimlerle olduğumuzdan daha yaşlı görünebiliyoruz. Yaşlı görünmek istemiyorsanız bunlara dikkat!

1. Yanlış Sütyen Seçimi

İster inanın ister inanmayın, giydiğiniz sütyen anında sizi daha uzun, daha ince ve daha genç gösterebilir. Yanlış sütyen giymekse, yalnızca kendinizi rahatsız hissettirmekle kalmaz, elbisenizin üzerinizde iyi durmamasına sebep olur. Daha da kötüsü göğüslerinizin sarkık durmasına neden olabilir.

2. Büyük Aksesuarlar Kullanmak

Büyük takılar genelde modası geçmiş bir izlenim bırakır. Yaşlı görünmek istemiyorsanız, ince halka küpeler, minik motifli bilezikler veya ince zincir kolyeler kullanabilirsiniz. Unutmayın, küpe-kolye-yüzük takımları kullanmak da pek genç işi sayılmaz...

3. Modanın Kölesi Olmak

Yaptığınız tek şey moda olan giysileri satın almaksa, yakında dolabınız modası geçmiş kıyafetlerle dolup taşacak. Önemli olan modaya uyum sağlamak değil, satın aldığınız kıyafetin içinde kendinizi nasıl hissedeceğiniz. Size yakışan bir şeyi giyerek mutlu ve rahat hissetmeyi mi tercih ediyorsunuz, yoksa sevmediğiniz halde moda bir kıyafeti giymeyi mi? Hadi ama!

4. Yanlış Gözlük Seçmek

Doğru gözlük seçimi, sizi olduğunuzdan daha genç ve havalı gösterebilir. Doğru gözlük seçimi sadece tasarımla değil, aynı zamanda göz sağlığıyla da ilgilidir. Bu nedenle göz sağlığı ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hatta hayata bakışınızı değiştirecek İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigorstasını incelemeyi de unutmayın.

5. Yas Tutar Gibi Giyinmek

Siyah sizi şık, zarif ve ince gösterebilir. Fakat genç göstermek istiyorsanız, ihtiyacınız olan renk olduğunu pek söyleyemeyiz. Daha canlı ve taze renkler, daha enerjik bir izlenim yaratmanızı sağlayacaktır. Eğer siyahtan vazgeçemiyorsanız, en azından renkli ve zarif aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

6. Topuklu Ayakkabıyı Göz Ardı Etmek

Ne kadar şık giyinirseniz giyinin, ayağınıza giydiğiniz o rahat ayakkabılar sizi salaş gösterecek. O rahat düz ve spor ayakkabılarından vazgeçemeyenlerdenseniz, en kısa zamanda bir tane topuklu ayakkabı edinmelisiniz. Kabul, sadece özel gecelerde giyerek başlayın. Topuklunun o çekici havası sizi de etkisi altına alacak! Eğer topuklu ayakkabı giyemiyorsanız, sivri burunlu babet de tercih edebilirsiniz.

7. Çiçeklerin Ağına Düşmek


Çiçekler tazeliği ve neşeyi temsil etse de çiçek deseninde soğuk ve mat tasarımlar seçerseniz, istemeden de olsa solgun bir görünüm yaratabilirsiniz. Bunun yerine, daha eğlenceli bir görünüm için, geometrik desen ve çizgi içeren parlak renkli kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Kadın yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.