Ana içeriğe atla

Erkek

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Erkekler için Göbek Eritme Rehberi
Erkekler için Göbek Eritme Rehberi

iyihisset.com

01 Haz 2020

Erkekler fizyolojik olarak kadınlardan daha fazla kas kütlesine sahiptir. Dolayısıyla erkekler kadınlara oranla daha çok kalori harcar ve metabolizmaları daha hızlı çalışır. Fakat bel çevresi 102 santimi geçiyorsa göbeğin erimesi mesajını alma zamanı gelmiş demektir. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için erkeklerin göbek eritme rehberini derledik.

Kardiyo yapın

Göbek bölgenizde biriken yağları çabuk yakabilmek için spor programınıza kardiyoyu eklemelisiniz. Kardiyo yapmadan ve yağınızı yakmadan kas hareketlerine geçmemelisiniz. Kardiyo, tüm vücut yağını yakmanıza yardımcı olur. Kardiyo egzersizini ne kadar çok düzenli yaparsanız, o kadar yağ yakarsınız.

Ambalajlı gıdalardan uzak durun

Göbek bölgenizi eritmeye çalışırken ambalajlı gıdalardan uzak durup sağlıklı, organik gıdalara yönelmeniz gerekmektedir. Bir bağımlılık haline gelen ambalajlı gıdalardan uzak durmaya çalışmak başlarda zor olsa da bunu yapmanız gerektiğini unutmayın. İçerisindeki besin değerlerinin size katkısının değil, zararının olduğunu daima hatırlayın.

Göbek eritme kürleri

Bazı yiyecek ve içeceklerin yağ yakma konusunda oldukça önemli etkileri bulunmaktadır. Göbek bölgesini eritmek isteyen kişilerin programına yağ yakan yiyecek ve içecekleri eklemesinin faydaları olacaktır. Evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz kürler, kilo vermenizi hızlandırmada yardımcı olacaktır.

Sarkma olmadan zayıflama için yürüyün

Kilo vermeden korkan birçok insanın korkmasının sebebi zayıflama sonrası oluşan sarkmalar ve çatlamalardır. Herhangi bir zahmete girmeden sporun yanında sadece düzenli yürüyüş yaparak kilo verme sürecinde sarkmalara engel olabilirsiniz. Her gün 45 dakika yürüyüş yapmak, metabolizmanızın hızlanmasına ve çabuk yağ yakmasına yardımcı olur.

 

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Erkek yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.