Ana içeriğe atla

Aile

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Ailece Oynayabileceğiniz 7 Bilgisayar Oyunu
Ailece Oynayabileceğiniz 7 Bilgisayar Oyunu

iyihisset.com

24 Şub 2021

Pandemi ve kış koşulları dolayısıyla evde geçirilen vakit her zamankinden daha fazla. Özellikle bu dönemde akşamları ve hafta sonları ailece çeşitli oyunlar oynamak, aidiyet ve güven duygusunu pekiştiriyor. Aile üyeleriniz için seçtiğimiz 7 bilgisayar oyunuyla keyifli vakit geçireceğinizi ve fazlasıyla eğleneceğinizi garanti ediyoruz.

Bee Simulator

Dünyayı bir arının gözlerinden görmek ister misiniz? Bee Simulator, New York'taki Central Park'ta yaşayan arıların dünyasına tüm aileyi konuk eden harika bir oyun. Diğer arılarla birlikte polen toplama, yarışma, park içinde etrafı gezinme ve yeni yerler keşfetme imkanı sizi bekliyor. Ancak oyunda tehlikeli eşek arılarına dikkat etmeniz ve kovanınızı güvende tutmanız gerekiyor. Eşli ve bölünmüş ekran dahil olmak üzere toplam üç mod arasında seçim yaparak oynayabileceğiniz Bee Simulator, tüm aile üyelerine keyifli zaman geçirecek bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Stardew Valley

Stardew Valley, bir köy yaşamı ve çiftlik oyunu. Özellikle de şehir hayatından sıkılan ve bunalan aileler için birebir. Büyükbabadan kalan çiftliği yeniden düzenlemek için birtakım görevlerin üstlenildiği Stardew Valley'de, ürün yetiştirmenin yanı sıra ahırda ve kümeste tavuk ve inek yetiştirebilmek, yumurta ve süt üretebilmek mümkün. Çiftlikte yer alan diğer insanlarla iyi ilişkiler geliştirmek ve sürdürmek de önem taşıyor. Sevimli grafikleriyle Stardew Valley, aile üyelerinin birlikte bir çiftliği yönetmesini ve çiftlik hayatını deneyimlemelerini mümkün kılıyor.

Need For Speed

90'lı yıllarda çocukların gönlünü fetheden Need For Speed, 2020'li yıllarda da popülerliğini koruyor. Araba yarışı oyunu denildiğinde belki de akla gelen ilk oyunlardan biri olan Need For Speed'in birbirinden zevkli ve farklı yarış deneyimleri yaratan birçok edisyonu bulunuyor. Need For Speed, her aile bireyinin favori arabasını seçmesini ve birbirinden farklı mekanlarda keyif dolu bir yarışa girmesini mümkün kılması dolayısıyla, yıllardır ailece oynanabilecek oyunlar listesindeki yerini koruyor.

Puzzledom

İçerisinde mantık ve beceri oyunlarının yer aldığı bir bulmaca oyunu olan Puzzledom, ailece keyifli vakit geçirme imkanı sunan bir diğer oyun. Birçok klasik ve yeni nesil mantık - beceri oyunlarının oynanabildiği, her oyunda farklı seviyelerin yer aldığı Puzzledom, anne babaların çocuklarıyla birlikte strateji geliştirmesine ve zihin koordinasyonu sağlamasına yardımcı olmasıyla dikkat çekiyor.

Overcooked

Dört oyuncunun bir arada oynamasına olanak sunan Overcooked, en kısa tanımlamayla keyif dolu bir aşçılık oyunu. Oyunda, ekip olarak şef dostlarınızla birlikte müşterilerinize yemekler hazırlamak, pişirmek ve servis edilmesini sağlamak öncelikli amaçlar arasında yer alıyor. Hataya yer olmayan bu keyifli mutfakta, en iyi yemekleri yapmak ve müşterilerinizi memnun etmek için çabalamanız gerekiyor.

Animal Crossing: New Horizons

Bir hayat simülatörü oyunu olan Animal Crossing: New Horizons, oyuncuların kendi adalarında yaşamlarını kendi istedikleri şekilde dizayn etmelerine ve geliştirmelerine olanak sunuyor. Animal Crossing: New Horizons da şehir hayatından bunalmış aileler ve çocukları için birebir. Meyve ağaçları, balık tutabileceğiniz mekanlar, gökyüzünde parlayan yıldızlar, şafak vakti doğan güneş ile dinlenmeniz ve ailece adadaki hayatı keşfetmeniz mümkün.

Rocket League

Aile üyelerinin birlikte keyifli vakit geçireceği bir diğer araba oyunu Rocket League. Ancak bu oyunun diğer araba oyunlarından biraz farklı olduğunu hemen söyleyelim. Çünkü Rocket League arabalarla futbol maçı yapma keyfi sunmasıyla beğenileri topluyor. Araçlarla futbol maçı yapmak başta kulağa ilginç gelse de Rocket League aile üyelerine keyif dolu anlar vaat ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Aile yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.