Fitness'ın Çok Şık Bir Spor Olduğunun 7 Kanıtı

Buradasınız

Hareket Et 22 Aralık 2015

Fitness'ın Çok-Şık-Bir-Spor-Olduğunun-7-Kanıtı

Sağlıklı ve formda olmak anlamına gelen fitness, vücudumuzdaki her bir kası çalıştıran egzersizleriyle son yıllara damgasını vurmuş bir spor. Fitness, sadece sağlıklı yaşama imkân tanıyan egzersizleriyle değil; pek bir şık olan kıyafetleri ve ekipmanları nedeniyle de oldukça popüler. Spor şıklığına vurulmuş olanlar, bu yazıyı okuduktan sonra fitness yapmıyorlarsa bile hemen gidip bir fitness kursuna yazılacaklar, eminiz.

1. Hmmm… Fitness Büstiyeri

Hmmm… Fitness Büstiyeri


 
Kadınları hem feminen hem de sportif gösteren fitness büstiyerleri gerçekten çok afili. Sırf o büstiyeri giyebilmek için bile fitness yapılır.

2. Bir Efsane Olarak Tayt

Bir Efsane Olarak Tayt
 
Yine birbirinden şık fitness taytları ile kadınlar fitness yaparken kendilerini hiç olmadıkları kadar fit ve güzel hissediyorlar. Doğruya doğru, yakışıyor. Üstelik hammaddesinde naylon kullanılmadığı için terletmiyorlar.

3. Spor Ayakkabıları Çok Güzel

Spor Ayakkabıları Çok Güzel
 
Fitness yaparken giyeceğiniz spor ayakkabıları hem çok rahat hem de çok şık. Renk seçeneği bol olan fitness ayakkabılarını günlük olarak da giyebilirsiniz.

 
4. Erkekleri de Pek Bir Yakışıklı Yapıyor

Erkekleri de Pek Bir Yakışıklı Yapıyor
 
Fitness, erkeklerin sadece vücutlarına değil; tarzlarına da iyi geliyor. Boyna atılan bir havlu, rahat tişörtler, baldırları ortaya çıkaran şortlar erkeklere çok yakışan şeyler. Kasları ortaya çıkaran atletleri de unutmamak gerek tabii.

5. O Havlu ile Tribe Girmemek Mümkün Değil

O Havlu ile Tribe Girmemek Mümkün Değil
 
Sadece kıyafetleriyle değil; ekipmanları ve aksesuarları ile bir bütün fitness. Örneğin fitness yapıyorsanız havlunuzu da spor çantanızda bulundurmanız gerekli. Havlu yani, renkli, desenli güzel güzel şeyler. Kıyafetlerinize zıt bir renkteki havluyu boynunuza atarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz. 

6. Saç Bantları Çok Şeker

Saç Bantları Çok Şeker
 
Eski Türk filmlerindeki spor sahnelerinde görürüz kafalarına saç bandı takarak spor yapan kadınları. Fitness saç bandı, kadınların saçlarını toplu tutarken şıklıklarını da tamamlayan bir aksesuar. 

7. Farklı ve Harika Kombinler Yapmak Mümkün

Farklı ve Harika Kombinler Yapmak Mümkün
 
Aksesuarları ve ekipmanları bol olan fitness’ta farklı renklerde ve çizgilerde kombinler yapmak mümkün. Belki düz ve koyu renkli fitness kıyafetleri arasında patlama etkisi yaratacak fosforlu bağcıklı bir spor ayakkabı, belki düz renk bir taytın üzerine giyilecek desenli bir atlet… Her seferinde kendinize yeni bir fitness modası yaratabilirsiniz.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.