Yeni Trend: Butik Catering Firmaları

Buradasınız

Ye-İç 10 Ağustos 2016

Bazı özel günler vardır; mutlulukları ve sıkıntıları içinde barındırır. Kına gecesini düşünün, hayatınızın en mutlu günlerinden biri ama beraberinde çok zor görevle geliyor: Misafir ağırlama. “Oğluşuna” nasıl bakacağınızdan emin olmak isteyen kayınvalide ve sizi gölgede bırakmaya çalışacak görümce(ler)den oluşan bir güruhtan bahsediyoruz. Şaka bir yana; İşiniz gerçekten de zor. Bir de çalışıyorsanız, hangi ara yemekleri hazırlayacaksınız?

 İşte butik catering firmaları bu noktada devreye giriyor, mükemmel lezzet hazlarını estetik bir şekilde sunarak; özel gecenizi diyet listelerini bozmadan yemek şölenine dönüştürüyorlar.

Misafirliq

Her türlü özel gün, davet ve toplantılar için birbirinden farklı menüler sunan Misafirliq; Tuğçe ve Ceylan isimli, kendi deyimleriyle “yemeye ve yedirmeye meraklı” iki girişimci kadının catering projesi. İstanbul Gourmet ile ortaklığı bulunan Misafirliq, lezzeti ve özenli sunumuyla online catering firmaları arasında öne çıkıyor.

misafirliq

Rafinera

İdeal kiloda kalmak isteyen ünlülerin güvendiği Rafinera, beş öğünlük yemeğinizi her gün kapınıza kadar getiren inanılmaz bir oluşum. Rafinera, kilo verme ya da sağlıklı beslenme hedefi olan insanlara özel olarak kalorisi hesaplanmış seçkin yemekler sunuyor; parmaklarınızı sağlıklı bir şekilde yemeye hazır olun.

Rafinera

Fedbox

Fedbox, Dünya Sağlık Örgütü’nün prensiplerine bağlı kalarak hazırladığı menüleriyle; özellikle doğum sonrası kilo verme, sağlıklı beslenme ve kilo alma hedefleri olan tüketicileri mutlu ediyor ve etmeye devam edecek. “Müşterilerinin günlerini güzelleştirmek ve kolaylaştırmak “ mottosuyla hareket eden Fedbox, sofralarınızı “formda” bir yemek resitaline çevirmek için en pratik yöntemlerden biri.

Fedbox

Misa Mutfak

Amerika’dan döndükten sonra “aklındaki ve kalbindeki temiz beslenme işini” kuran Pınar Sabancı, sağlıklı yemek tarifleriyle müşterilerinin sofralarını Misa Mutfak aracılığıyla şenlendiriyor. Katıldığı birçok program ve seminerin tecrübesini elinin lezzetiyle birleştiren Pınar Sabancı’nın Misa’sı, dengeli beslenmeye dikkat eden insanların ilk tercihlerinden.

Misa Mutfak

7 Light Forever

7’nin ofis öğünleri, özel kutlamalar ve kişisel beslenme programları için kendi bahçelerinden özenle seçtiği sebzelerle ve et ürünlerinin en kalitelileriyle hazırladıkları yemeklerin lezzeti, Kemerburgaz ve çevresinin çoktan diline dolandı bile. 7’de her zaman fit kalmak isteyenler için “Light Forever” adında ayrı bir bölüm oluşturmuşlar ama lezzetlerinden asla ödün vermemişler.

7 Light Forever

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 17 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.