Suyunuzu Nasıl Alırdınız?

Buradasınız

Ye-İç 06 Aralık 2015
Suyunuzu Nasıl Alırdınız?

Tamam, su hayattır ama bazılarınızın suyu tatsız bulduğunu ve içmekte zorlandığını biliyoruz. Madem öyle suyunuzu bin bir türlü hale sokup, damak zevkinizin en can alıcı noktalarına kadar gezinebilirsiniz. Birkaç ufak dokunuş, azıcık da yaratıcılık... İşte karşınızda sihirli lezzete sahip sular:

Derdime Derman, Bir Damla Limon

Derdime Derman, Bir Damla Limon

Şifalı özellikleriyle öne çıkan limon, su içmeyi keyifli hâle getirmenin pratik bir yöntemi olabilir. Günlük içme suyuna eklediğiniz iki, üç damla limon suyunuza aroma katar. Ayrıca sabahları aç karnına içildiğinde bedeni alkali hâle getirerek yağ yakmaya yardımcı olur ve vücudunuza da sıhhat verir.

Hmmm… Değişik: Hindistan Cevizi Suyu

Hmmm… Değişik: Hindistan Cevizi Suyu

Hindistan cevizi suyu, vücuda gereksiz kalori yüklemediği için sporcuların en sevdiği içeceklerden biridir. İçme suyunuza ekleyerek hem su içmeyi keyifli bir hâle getirebilir hem de belki aşka gelip spora başlarsınız.

Dayanılmaz Elma ve Tarçın Birlikteliği

Dayanılmaz Elma ve Tarçın Birlikteliği

Elma ve çubuk tarçın ile hazırlayacağınız bu su, fiyakalı görüntüsüyle su içerken bile kendinizi bir film karesinde hissetmenizi sağlayacak. Çok kısa sürede günlük su ihtiyacınızı kolaylıkla sağlamanızı sağlayacak bu şık su aynı zamanda toksin düşmanı.

Biraz da Şekil Yapalım

Biraz da Şekil Yapalım

Suyu düzenli olarak tüketmek için odanızın başköşesinde koca bir sürahi dolusu su olmalı. Öyle güzel bir sürahi olmalı ki baktığınızda iştahınız kabarmalı. Dışarıda zaman geçirdiğinizde de plastik su şişelerinden ziyade hoş bir matara ya da tasarımı değişik şişeleri taşıyabilirsiniz. Havalılar çünkü.

Ne Güzel Bardak, Hemen Doldurup Su İçeyim

bardak

Bardak deyip geçmeyin, su içmenin de bir estetiği vardır. Klasik ince uzun ama en sevdiğiniz renkte ya da hayal gücünüzü zorlayan tasarımlarda, favori bardağınızı arayın, bulun. Biraz da kokteyl tipi süslemelerle su içme seansları neden bir seremoniye dönüşmesin?

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
5 + 10 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.