Kate Upton'ın Eğitmeninin Gizli Tarifi: Elmalı Tart Tadında Smoothie

Buradasınız

Ye-İç 30 Nisan 2016

Şöyle bir gerçek var ki sadece aç kalarak ideal vücut ölçülerine ulaşmak pek mümkün değil. İdeal olarak kabul edilen güzellerin vücut formuna sahip olmak hayli çaba gerektiriyor. Bunun için de en başta düzenli beslenmenin ve egzersizin gerektiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.

Peki, ideal vücut dediğimiz şey gerçekte neye benziyor? Bu konu biraz meçhul ya da tartışmalı diyelim. Bu konuda pek çok tartışma yaşansa da, yürürken bacakları kırılacak diye korktuğumuz 0 beden mankenler podyumların tozunu arttırmakta.

Peki, hem sağlıklı hem de güzel görünen, kadınsı bir vücuda sahip olmak mümkün mü? Cevap: Kate Upton!

Kadınsı, Sağlıklı ve Güzel 

Kaynak

İdeal vücut kavramının bir kalıba bağlı olmaması gerektiğini çok güzel kanıtlayan Kate Upton, kadınsı kıvrımlarından vazgeçmeden dünyaca ünlü bir top model olmayı başaran isimlerden. 0 beden manken dünyasının 38 beden yıldızı Kate Upton, güçlü, sağlıklı ve gerçek bir vücut için aç kalmayı reddediyor. Tek çeşit diyetlerden kaçınan Upton, spordan asla vazgeçmiyor. Kendine güvenen ve vücudunun kıvrımlarına sahip çıkan güzel yıldızın yasaklar listesinde ise şeker, alkol ve işlenmiş gıdalar yer almakta.

Kate Upton’ın Antrenöründen Öneriler

Kaynak

Vücuduna dikkat ederken ruhunu beslemeyi de ihmal etmeyen Kate Upton da Kim Kardashian, Lady Gaga, Kanye West gibi ünlülerin antrenörü ve beslenme uzmanı olan Harley Pasternak’tan yardım alıyor. Ünlü uzmanın sırlarından biri: Elmalı tart tadında smoothie! Güne Kate Upton gibi başlamak isteyenlerin çok ilgisini çekecek olan bu tarifi not almak için kâğıdı kalemi hazırlayın.

İşte O Tarif

Malzemeler:

- 5 adet çiğ badem,

- 1 adet kırmızı elma,

- 1 adet muz,

- 4 yemek kaşığı yağsız yoğurt,

- Yarım su bardağı organik yağsız süt ya da badem sütü,

- Yarım çay kaşığı tarçın.

Tüm malzemeleri bir seferde blender’dan geçirin ve sabah kahvaltısı niyetine bu enerji dolu içeceği için. İçerisinde işlenmiş gıda ve şeker bulunmayan bu doyurucu ve leziz smoothie’nin üzerine kırk dakikalık yürüyüş de yaparsanız sizden iyisi yok! 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 7 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.