Yeni Sezonda Gardırobunuzda Olması Gereken 10 Parça

Buradasınız

Yaşa 29 Kasım 2016

Yılın tüm moda haftaları tüm görkemleriyle çoktan yaşandı ve bitti. Bu demektir ki 2016-2017 kış modası artık apaçık önümüzde! İşte podyumlarda en çok karşımıza çıkan, yeni sezondan çok beğendiğimiz 10 parça.

Kadife

Yeni sezon gösteriyor ki 80’lere dönüyoruz. Bunun en büyük göstergelerinden biri parlak kadife takımlar. Yumuşacık hissi, dikkat çekici dokusu ve ihtişamlı havasıyla kadifenin gardıroplarımızdaki yeri ayrı!

Pilili Etek

Mini, diz altı veya uzun... Yeni sezonda pilili eteklerde her boy bulunuyor. İster toplantı kıyafeti ister gece elbisesi olarak kullanın, farklı ortamlara kolayca adapte edilebilir.

Uzun Kaban

XL kabanlar birkaç sezondur çok moda. Ama bu kış iyice uzuyorlar. Soğuktan hoşlanmayanlar bu trendi hemen benimseyebilir. Ne de olsa farklı tarzlardaki modacılar bile XL kabanlara koleksiyonlarında yer vermişler.

Midi Etek

2016-2017 kış sezonu için pek çok modacı gösterişsiz ama çekici parçalar tasarlamış. Bunlardan biri de midi boy etekler. Aralarında 60’ları andıran kabarık modeller de var, sezonun modası olan kadifeden düz kesim modeller de...  

Çizgili Takım

Maskülen bir tarzdan hoşlanıyorsanız, çizgili takımlar tam size göre. Üstelik bu takımlar çok daha ince ve uzun görünmenizi sağlıyor. Yeni sezonda ünlü modacılar çizgili takımların içine herhangi bir bluz giymeden kullanmayı tercih etmiş.

Tek Omuz

Tek omzu açıkta bırakan asimetrik bluzlar, altına ne giyerseniz giyin feminen bir hava veriyor. Yeni sezonda sadece omzu değil, omuzla birlikte kolun tamamını açıkta bırakan modeller öne çıkıyor.

Culotte Pantolon

Geçtiğimiz yaz sezonunda moda olan Culotte pantolonlar, kış koleksiyonlarında da yerini almış durumda. Fakat bu sefer Culotte pantolonların boyları tam diz altından hafif uzamış durumda. Bu pantolonları uzun çizmelerle kombinleyerek hoş bir görünüm kazanabilirsiniz..

Kat kat etek ve elbiseler

Kat kat kabarık fırfırlar yeni sezonda yeniden hayatımıza giriyor. Üstelik rengarenk! Çocukluk günlerinize dönmeye hazırsanız, bir tane edinebilirsiniz.

Büyük Beden Kazaklar

Adeta kayak kıyafeti gibi duran bu büyük beden kazaklar, yine bol ve dökümlü eteklerle kombinleniyor. El örgüsü gibi olanlar daha da makbul.

Mesaj Kaygılı Bluzlar

Hayatımızın her alanı mesajlarla dolu. 2016-2107 kış modası da bundan nasibini almış. Kısacası, yeni sezonda hayata bakış açınızı kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
7 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.