Ana içeriğe atla

Teknoloji

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Evden Çıkmadan Alabileceğiniz 4 Online Hizmet
Evden Çıkmadan Alabileceğiniz 4 Online Hizmet

iyihisset.com

02 Haz 2020

Bugünlerde evlerimizde çok daha vakit geçirir hale geldik. Hem Covid-19 salgını ile birlikte etrafa yayılan sağlık tehdidi hem de uygulanan sokağa çıkma yasakları nedeniyle neredeyse tüm zamanımızı evlerimizde geçiyoruz. İş yerlerimiz ve okullarımız eve taşınmış durumda. Böylesi günlerde online olarak sunulan ve fiziki ortamlara göre son derece önemli avantajlar sunan bu hizmetler, hayatımızı kolaylaştırıyor. İşte online olarak, ev ortamında ve rahatlıkla ulaşabileceğiniz hizmet türlerinden birkaçı…

Bankalar evde hep açık

Evden alınabilecek hizmetler arasında ilk sıralarda bankacılık öne çıkıyor. Bir banka şubesinde yapılabilecek neredeyse tüm hizmetleri online olarak, üstelik de çok hızlı ve birkaç tuşla halletme imkanı tanıyan online bankacılık, giderek daha fazla sayıda kişi tarafından kullanılıyor. Artan güvenlik önlemleri ile siz de evinizin rahatlığında tüm finansal işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Sağlık hizmetleri evinize geliyor

Online olarak alınabilecek en iyi hizmetler arasında sağlık, bugünlerde bir adım öne çıkıyor. Dünyanı saran salgın ve hemen her gün ilan edilen sokağa çıkma yasakları nedeniyle evde geçirilen süre bu dönemde artmış durumda. Bu sürede Covid-19’un haricinde bizi tehdit eden birçok hastalıkla da evde baş etmek durumunda kalabiliyoruz. Farklı branşlardaki doktorlara ve sağlık uzmanlarına doğrudan ulaşım imkanı tanıyan hizmet ile internet üzerinden ihtiyaç duyduğunuz alanlarda destek alabilirsiniz.

Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda evden çıkmadan rahatlıkla online sağlık hizmeti alabileceğiniz 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası, Covid-19 günlerindeki sosyal izolasyon zamanlarında yanınızda. Poliçe süresince uzman doktorlarla ve psikologlarla online seanslarla ücretsiz olarak danışma olanağı sunan 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ile bu zorlu günlerde ve sonrasında kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz.

Market siparişleriniz hazır…

Ev içerisinde, yerinizden kalkmadan ve sadece birkaç tıkla yapabileceğiniz işlerden biri de market alışverişi. Farklı uygulamalar üzerinden topluca ya da tek tek marketlerin hesaplarından yiyecek ve içecek siparişlerinizin tamamını evden verebilirsiniz. Bir market içerisinde dolaşıyormuşsunuz gibi reyonlar arasında gezebilir, tüm ihtiyaçlarınızı bulabilir ve eve kadar getirtebilirsiniz. Üstelik ödemesini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tüm kamu ve belediye işlerinizi evden yapabilirsiniz

Son dönemde internet üzerinden sunulan hizmetler arasında en sık kullanılanlardan biri de e-devlet uygulamaları ve belediye hizmetleri. Kamuyla ilgili birçok işinizi, özel şifreniz ile girebileceğiniz e-devlet hesabınızdan rahatlıkla çözebilirsiniz. Evinizin çıkmadan belediyenin sitesine girerek ihtiyaç duyduğunuz alanlarda destek alabilirsiniz.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.