Sigorta Yaptırarak Önlem Alabileceğiniz 5 Durum

Buradasınız

Yaşa 27 Aralık 2016

Sigorta deyince aklınıza sadece otomobilinizi sigortalamak geliyorsa, sigortanın hayatımızı nasıl kolaylaştırdığını henüz fark etmediniz demektir. O zaman size yardımcı olalım.

Yaşam Standartlarınızı Korur

Gelirinizle doğru orantılı kurduğunuz yaşam tarzının bozulması, öngörülemeyen bir gidere bakar. Hiç aklınızda yokken çıkan bir hastane masrafı, kaza, eğitim gideri ya da büyük bir tadilat… Yaşam standardını korumanın yoluysa küçük ödemelerle yapılacak bir sigorta ile mümkün. Çünkü şimdiden alınacak bir önlem zor zamanlarda ilaç gibi gelir.

Hasta Yatağınızın Başında Bekler

Öncelikli dileğimiz sağlıklı bir yaşam sürmek elbette ama bazen hastalığın gelişine dur diyemeyiz. Sağlıklıyken yaptırılan sigorta, tehlikeli kategorisinde yer alan kanser, kalp krizi ve inme hastalıklarıyla karşılaşmanız durumunda masrafların ödenmesinde en büyük yardımcı olur. Hastalıkla mücadele ederken maddi kaygılardan uzaklaşmak hem sizin hem de sevdiklerinizin hayatını kolaylaştırır.

“Başıma Gelmez” Deseniz de O Her Şeyi Düşünür

Çoğumuz için kazalar da kaza sonrası sakatlanmalar da hep başkasının başına gelen olaylar gibidir. Oysa yaşanacak bir sakatlık tüm hayatımızı kökünden değiştirebilir. Küçük de olsa bu olasılığa karşı sigortayla önlem almanın hepimize güven hissettireceği kesin.

Kara Gün Dostudur

Hepimiz hayata bir gün veda edeceğimizi biliriz. Yine de bu ayrılığın zamanını bilememenin sevdiklerimizle ilgili tedirginlik yaratması çok normal. Ya umulmadık bir anda kaza veya hastalık sonucu vaktinden önce hayatımı kaybedersem? İşte tedirginliğin adı bu. Sevdiklerimizle bugünün tadını çıkarırken onların yarınlarını da garanti altına almayı istiyoruz. Bu yüzden henüz vakit varken sigorta yaptıranların içi hep rahat!

İşsizliği Dert Olmaktan Çıkarır

Hayatın birçok alanında olduğu gibi iş dünyasında da kötü sürprizler kapımızı çalabilir. “Ben buradan emekli olurum” dediğiniz iş yeri bir anda iflas edebilir ya da sizinle yollarını ayırabilir. Ve hemen ardından iş bulmak da çok kolay olmayabilir. Bu zorlu günlerde maddi kaygılarınızdan kurtulmada sigortanın rolü büyüktür.

Ayrıcalık Arayanlar Bu Tarafa

Hangi sigorta ürününü alırsanız alın, Cignalı olmanın avantajlarını yaşamak ister misiniz? Alacağınız herhangi bir ürünle Ayrıcalıklar Kulübü’ne ücretsiz üye olup hayatınızın birçok noktasına dokunan indirimli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Peki bu hizmetler neler? Yılda iki kez ücretsiz diş ve göz muayenesi, 24 saat tıbbi danışma hattı, sağlıklı beslenme danışmanlığının yanında halı yıkama, kombi bakımı, alışveriş gibi birçok alanda indirim hakkı bu hizmetlerden birkaçı. Tüm hizmetleri detaylı incelemek için tıklayın.

Ferdi kazadan bireysel emekliliğe kadar Cigna’nın geniş sigorta ürünü ağı hakkında bilgi almak için şimdi başvurun.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
5 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.