Yılbaşı Hakkındaki En Güzel Filmler

Buradasınız

Yaşa 31 Aralık 2021

yeni yıl, yılbaşı, aile, film, eğlence

Yılbaşı tüm güzellikleri ile kendisini hissettirmeye ve her yerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Evler, iş yerleri, dükkanlar ve sokaklardaki süsler, her yeri saran tarifsiz bir heyecan ile her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük umutlar ve gelecek hayalleri bizi bekliyor. Sen de yeni yılda ailenle birlikte mi zaman geçireceksin? Yeni yıla izleyebileceğin birbirinden güzel birkaç iyi film önerimiz var. Yılbaşı coşkusuyla güzel vakit geçireceğin Noel ve yılbaşı konulu vazgeçilmez film önerilerini senin için derledik.

Yeni Yıl Şarkısı – 2009

yeni yıl, yılbaşı, aile, film, eğlence, yılbaşı şarkısı

Charles Dickens’in aynı adlı hikayesinden derlenerek çekilen fantastik film Forest Gump’ın da yönetmen koltuğunda oturan Robert Zemeckis’in imzasını taşıyor. Hikâyede bencil ve tatminsiz Ebenezer Scrooge’un geçmiş, şimdi ve gelecekten gelen ruhlarla tanışmasını anlatırken filmin başrolünü Jim Carrey üstleniyor. 2009 yılında vizyona giren film, Dickens’in daha önce beyaz perdeye aktartılmış sayısız versiyonu arasından en iyilerinden biri.

Aşk Her Yerde – 2003

yeni yıl, yılbaşı, aile, film, eğlence, aşk her yerde

Romantik yılbaşı akşamlarının vazgeçilmez filmleri vardır. Yönetmenliğini Richard Curtis’in üstlendiği film, komedi ve dramın göz kamaştıran uyumuyla bizleri filme bağlıyor. Yeni yıla günler kala sekiz farklı aşk hikayesiyle birbiriyle tanışan çiftlerin aşk hikayelerine şahit olacağın film aşkın yüceliği ve vazgeçilmezliğini iliklerimize kadar hissettiriyor. Hugh Grant, Liam Neeson, Martine McCutcheon gibi isimlerin başrolünü üstlendiği film, farklı hikayelerle aşkın nasıl bir duygu olduğunu anlatıyor.

Coco – 2017

yeni yıl, yılbaşı, aile, film, eğlence, coco

Pixar animasyonun tasarladığı Coco, 2017 yılında perdeyle buluşmuştu. İzleyenlerin sürükleyici hikayesiyle başını döndüren Miguel ve tatlı köpeği Hector, bizleri ailesinin geçmişine ışık hızıyla götürüyor. Miguel, efsanevi kahramanı Cruz’u görmek için birbirinden farklı maceralarla karşımıza çıkıyor. Miguel gibi 12 yaşındayken de hayat gerçekten inanılmaz olabiliyor.

Evde Tek Başına – 1990

yeni yıl, yılbaşı, aile, film, eğlence, evde tek başına

Yılbaşı filmleri dediğimizde aklımıza gelen ilk 3 filmden birisi kesinlikle Evde Tek Başına! Geçmişten günümüze defalarca izleyip her izlediğimizde keyif aldığımız bu filmi hala izlemediysen kesinlikle listene eklemelisin. Filmde, ailesinin yılbaşı tatilinde evde unuttuğu Kevin tek başına yılbaşı geçirecektir. Kevin evde yalnızken evi soymak için Harry ve Marv Kevin’in evine girmeye karar verir ve macera böyle başlar. Macera ve komedinin harmanlandığı bu filme ailenizin en küçük üyelerinin bayılacağına eminiz!

Hediye Operasyonu – 2011

yeni yıl, yılbaşı, aile, film, eğlence, hediye operasyonu

Yönetmenliğini Sarah Smith’in üstlendiği Hediye Operasyonu, Sony’nin animasyon tarzında yaptığı ilk film olma özelliğini taşıyor. Filmin başrolü olan Arthur, Noel Baba’nın en küçük oğludur ve Noel Baba’nın hediye dağıtma merkezindeki herkes gibi görevini aşkla yapmaktadır. Hediye merkezinde milyonlarca çocuğun dilekleri tek tek dağıtılmak için hazırlanırken bir çocuk atlanmıştır. Arthur ve ekip bu aksaklığı fark eder ve Noel sabahından önce hediyeyi yetiştirmeye çalışır. Keyifle izleyeceğiniz filmde birbirinden sürükleyici olaylar ailenizi bekliyor.

 

 
 

 

 
 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
9 + 4 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.