Yeni Yıla Gülerek Girmeni Sağlayacak Eğlenceli Yapımlar

Buradasınız

Yaşa 31 Aralık 2022

yeni yıl, yılbaşı, ev, aile, sinema, televizyon, program

Yılbaşı yaklaşıyor. Yine ailemizle, sevdiklerimizle ve en yakınlarımızla bir araya gelerek yeni yıla sevgiyle, umutla ve neşeyle gireceğiz. Bu güzel akşamı sevdiklerinle birlikte daha eğlenceli hale getirmek için tercih edebileceğin aktivitelerden biri de keyifli bir yapım izlemek olabilir. Bol bol güleceğin ve keyfine keyif katacak bu filmler, tiyatrolar ya da sahne performansları ile yeni yıla gülerek girmen garanti olacak. Bu yılbaşı gecesi için hazırladığımız listemizi yazımızda bulabilirsin. 

The Christmas Chronicles

yeni yıl, yılbaşı, ev, aile, sinema, televizyon, program, the christmas chronicles

Gizlice Noel Baba’nın kızağına binen iki kardeşin maceralarını ve başlarına gelen komik olayları konu eden Christmas Chronicles, yılbaşı gecesinde izleyeceğin en eğlenceli yapımlar arasında. Yolunu gözledikleri Noel Baba’nın evlerine gelmesinin ardından Kate ve Teddy, onun kızağını çalarak kısa bir gezintiye çıkmak isterler. Ancak beklemedikleri bir kaza yapınca bütün Noel gecesini de tehlikeye atarlar. Ünlü oyuncu Kurt Russell’ın oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Clay Kaytis oturuyor. İlki 208 yılında çekilen ve çok sevilen filmin 2020 yılında ikinci bölümü de beyaz perdeye yansımıştı. Yeni yıl arifesinde eğlenmek için iyi bir alternatif olabilir.

Neşeli Hayat

yeni yıl, yılbaşı, ev, aile, sinema, televizyon, program, neşeli hayat

Yılmaz Erdoğan’ın en güzel filmlerinden biri olan ve yılbaşı arifesindeki bir hikayeyi beyaz perdeye aktaran Neşeli Hayat, aileyle izlemek için çok keyifli bir alternatif olabilir. Biraz hüzünlü ama daha çok keyifli ve eğlenceli bir yapım olan filmde, şehrin kenar mahallelerinden birinde yaşayan Rıza’nın daha iyi bir yaşam ve para kazanma yolunda çıktığı yolda başına gelen trajikomik olayları izliyoruz. Filmde Yılmaz Erdoğan’a Cezmi Baskın, Erdal Tosun gibi dev isimler de eşlik ediyor.

Konuşanlar

yeni yıl, yılbaşı, ev, aile, sinema, televizyon, program, konuşanlar

Exxen’in en iddialı yapımlarından biri olan ve izleyici rekorları kıran Konuşanlar’ı da yılbaşı akşamı izleme listene alabilirsin. Komedyen Hasan Can Kaya’nın hazırladığı ve sunduğu program, sohbet formatında insan hikayelerine yer veren, bol kahkahalı ve eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yılbaşı gecesinin eğlenceli dakikalarına Konuşanlar’ı da katabilir ve bu güzel talk showdan birkaç bölüm izleyebilirsin.

The Santa Clauses

yeni yıl, yılbaşı, ev, aile, sinema, televizyon, program, santa clauses

Disney Plus’ta yakın bir zaman önce vizyona giren, 30 yıl Noel Babalık yaptıktan sonra popülerliğini yitiren Scott’un hem kendine varis arama sürecini hem de emekliliğinde neler yapacağını planlamasını anlatan The Santa Clauses, yılbaşı akşamı için iyi ve keyifli bir tercih olabilir. Tim Allen, Elizabeth Mitchell ve Kal Penn gibi isimlerin rol aldığı yapım, klasik Noel filmlerinden farklı bir açıyla olaya yaklaşıyor. Dizi şeklinde ekrana gelen yapım Noel Baba’nın hiç bilmediğimiz bir yüzünü de bizlere aktarıyor.

Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni

yeni yıl, yılbaşı, ev, aile, sinema, televizyon, program, şakrak jangle noel serüveni

İlginç ve olağandışı oyuncaklar üreten olan Jingle Jangle ve onun torununun hayatını konu alan Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni, yılbaşı akşamı için en eğlenceli film seçimlerinden biri. Oldukça tuhaf bir adam olan Jeronicus Jangle’ın maceralı bir yolculuğa çıkmalarını sağlayacak yeni oyuncakları ya da belki de icatlarını konu alan filmin yönetmen koltuğunda David Talbert oturuyor. Fantastik ve neşeli bir yapımla yeni yıla girmek isteyenler için Şakrak Jangle'ın Noel Serüveni doğru tercih.

Kutup Ekspresi

yeni yıl, yılbaşı, ev, aile, sinema, televizyon, program, kutup ekpresi

Yeni yıla ailece izleyebileceğiniz, hem eğlenceli hem de macera dolu bir animasyonla girmeye ne dersiniz? Ünlü yönetmen Robert Zemeckis imzalı Kutup Ekspresi, Tom Hanks’in seslendirmesi ile tam izlenesi bir film. Bugüne kadar geçirdiği kötü Noel deneyimleri nedeniyle Noel Baba’ya inancı kalmayan küçük bir erkek çocuğunun hiç görmediği tuhaflıkta bir trene binip Noel Baba’nın mekanına doğru yolculuk etmesini konu alan Kutup Ekspresi, Kuzey Kutbu’na doğru mucizevi bir yolculuğu anlatıyor.

 

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.