Yöneticiler İçin İşleri Yoluna Sokan 6 Mobil Uygulama

Buradasınız

Yaşa 18 Şubat 2016

yönetici

Şirketlerin yöneticilik pozisyonunda çalışan insanlar için her dakika önemlidir. Adeta zamanla yarışıldığı yoğun iş dünyasında, yöneticilerin hayatını kolaylaştırıp işlerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yoluna sokacak mobil uygulamalardan bahsedelim, işin bir kısmı teknolojiye emanet olsun dedik.

Dropbox

Her türlü dokümanın online olarak depolandığı Dropbox, yöneticilerin akıllı telefonlarının olmazsa olmazı. Dosya senkronizasyonunu kolaylaştıran Dropbox’ta seçilen klasörler istenilen kişilerle de paylaşılabiliyor.

Evernote

Evernote’ta proje planlarından toplantı notlarına, istatistiklerden sunumlara kadar her türlü notu bir arada tutabilirsiniz. Hem mobil cihazlarla hem de PC ile senkronizasyonu bulunan modern bir not defteri kendisi. Ayrıca bir proje ile ilgili ekiple dosya paylaşabiliyor ve online olarak sohbet gerçekleştiriyorsunuz. Okunacaklar, yapılacaklar, kontrol edilecekler, seyahat planları, toplantı notları için ayrı klasörler ve ihtiyaç duyulan düzen Evernote’ta.

Cisco WebEx Meetings

Sürekli bir yerlerde ya da yollarda olması gereken, yoğun tempoyla çalışan yöneticilere mobil konferans imkânı sağlayan Cisco WebEx Meetings’te toplu görüşmeleri de yüksek video kalitesiyle yapabiliyorsunuz.

cisco

Toggl

Zaman yönetiminizi kusursuz bir şekilde yapmanızı sağlayan Toggl’da, her projenin ne kadar sürdüğü ile ilgili zaman çizelgeleri ve etiketler basit listelerle size sunuluyor. “Gün ne ara bitti anlamadım.” diye düşünen yöneticilere günü ne ile meşgul olduklarını detaylı bir şekilde anlatan, kullanışlı bir uygulama.

MyLifeOrganized (MLO)

Tamamen kişiselleştirilebilir bir proje yönetimi uygulaması olan MyLifeOrganized (MLO) ile tüm gününüzü ve projelerinizi önceliklerinize, tarihlere, önem sıralarına göre basitçe ayarlayabilir ve yönetebilirsiniz. Görevler oluşturulan uygulamada vurgulanmasını istediğiniz projeleri yıldızlı görevlere atayabilir, oluşturduğunuz hedefe göre hatırlatıcı ile uyarı alabilir, birçok işi aynı anda basitçe yönetebilirsiniz.

Roboform

Her gün birçok farklı platforma girip onlarca şifre ile uğraşan yöneticilerin hayatını kolaylaştıran Roboform’da masaüstünden girdiğiniz bir şifre uygulama ile eşleşiyor. Hem uygulamalara hem de şifrelere şifre atayabileceğiniz Roboform ile güvenlik en üst düzeyde ve şifre değiştirme/bulma derdi yok.  

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 5 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.