Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 10 Yoga Fenomeni

Buradasınız

Yaşa 27 Ekim 2016

Kimi anne kız yoga yapıyor kimi dünyayı dolaşıp muhteşem manzaralar önünde yoga fotoğrafları çekiyor... Hepsi binlerce takipçisi olan birer yoga fenomeni. Bu fotoğraflara baktıktan sonra yogaya başlamak için can atacaksınız!

@beachyogagirl - Kerri Verna

Kaynak

14 yıldır yoga yapan, evli ve iki çocuk annesi Kerri Verna, yoganın yanı sıra aynı zamanda pilates, kickbox, Tai Chi dersleri de veriyor. Florida’da yaşayan ve beach yoga girl instagram hesabında 1 milyonun üzerinde takipçiye sahip olan Kerri, evde kendi başına yoga yapmak isteyenler için de videolar paylaşıyor.

@kinoyoga – Kino MacGregor

Kaynak

Uluslararası bir yoga eğitmeni olan McGregor, New Jersey, Mexico ve Toronto’da dersler veriyor. Zaten kendini gezgin bir yoga hocası olarak tanımlıyor. Diğer taraftan kitapları ve Ashtanga Yoga DVD’leri var. Hindistan’daki geleneksel yoga öğretilerini sosyal medya ile buluşturan bir yoga fenomeni olarak Instagram’da 1 milyon takipçisi var.

@yoga_girl – Rachel Brathen

Kaynak

Hamile yogasını merak edenler bu hesabı takip etmeli. Çünkü hesabın sahibi Rachel bu aralar bebek bekliyor ve bu süreçteki duygularını ve yoga egzersizlerini paylaşıyor. 2 milyon takipçisi olduğunu da belirtelim.

@laurasykora – Laura Kasperzak

Kaynak

Yoga serüveni 18 yıl önce başlamış. Sosyal medyanın gücüyle tam bir yoga fenomeni olmuş durumda. Instagram’da 1.1 milyon takipçisi var. Çocuklarıyla yaptığı yoga duruşları, sizi çocuklarınızla birlikte yogaya başlamaya teşvik edebilir

@bryceyoga – Briohny & Dice

Kaynak

İşte tam bir yogi aile. Birohny ve Dice çifti, iki çocuğuyla birlikte dünyayı gezerek çeşitli festivallerde eğitimler ve atölye çalışmaları yapıyorlar. Mesela 3-20 Mart 2017 tarihleri arasında Tayland’da 300 saat yoga programları var.

@gypsetgoddess – Caitlin Turner

Kaynak

Kendini çingene ruhlu bir tanrıça olarak gören bir yoga fenomeni... 320 bin kişinin takip ettiği Instagram hesabında siz de onunla birlikle dünyayı geziyorsunuz. Bir bakıyorsunuz Cape Town’da, bir bakıyorsunuz Los Angeles’ta... 

@brianmilleryoga – Brian Miller

Kaynak

Listemizdeki kadın yoga fenomenlerinin ağırlığı hissedilse de Montrealli erkek bir yogacımız da var. Kendini gezgin olarak tanımlayan ve dünyanın dört bir yanında yoga eğitimleri verem Brian Miller, esnekliğiyle kendine hayran bırakıyor.

@yogabeyond – Honza&Claudine Lafond

Kaynak

Lafond çiftine göre hamilelik bize en güç görünen yoga duruşlarını yapmaya engel değil. 358 bin kişinin kendilerini takip ettiği Instagram hesaplarında, “yok artık” dedirtecek görüntüler paylaşıyorlar. Biri Amerikalı diğeri Çek bu inanılmaz çift, hayatlarını yogaya adamış ve takipçilerine sevdikleri işi yaparak dünyayı gezmenin ne demek olduğunu gösteriyorlar.

@nurturingnova - Katya Nova

Kaynak

Aslında fotoğrafçı bir çift Katya ve Rob. Ama yogaya çok meraklı oldukları için gittikleri muhteşem yerlerden yoga fotoğrafları da paylaşıyorlar. Genç çiftin minik oğullarıyla birlikte alternatif bir tarzları var. Takibe değer...

@fitqueenirene – Irene Pappas

Kaynak

Çok değil, dört yıl önce yogaya başlamış ve bu süre içinde kendini gerçekten çok iyi geliştirmiş. Fotoğraflarına bakınca fark edeceksiniz, esnekliği dudak uçuklatacak cinsten. Şimdi öğrendiklerini derslerinde öğrencilerine, Instagram’da da takipçilerine anlatıyor.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
4 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.