Hangi Burç Nerede Evlenmeli?

Buradasınız

Yaşa 07 Ağustos 2016

Evlilik süreci, törenin ne zaman yapılacağından gelin çiçeğinin rengine kadar detaylarla dolu. Ama bir ayrıntı var ki, hem düğün sahipleri hem de davetlilerin hafızasında en çok o kalıyor. Biz de yıldızların tüyolarından yola çıkıp hangi burç nerede evlenmeli diye araştırdık.

Koç Burcu

Liderlik, rekabet, macera tutkusu gibi özellikleriyle bir Koç kadını için sıradan bir düğün kabul edilemez. Hiç kararı yok bu düğün unutulmaz olmalı! At binmekten büyük dans gösterilerine kadar birçok gösterişli etkinlik için çiftlikler ya da konser/festival alanları tam da Koç burçlarına göre.

Boğa Burcu

Yeryüzünün sunduğu tüm nimetler sanki iyi yemeğe, iyi içkiye bayılan Boğa kadını için yaratılmış! Bu tutkunun emarelerini taşıyan mekanlar, Boğa burçlarının düğün törenini unutulmaz kılabilir. Öyleyse mekanınız eski bir şaraphane, üzüm bağı ya da yöresel mutfağıyla dillere destan bir restoran neden olmasın?

İkizler Burcu

Hazırcevaplılığı ve kozmopolit duygularıyla nam salan İkizler burcu için seçilecek mekanın da bu çok yönlülüğü karşılaması şart. Her şeyden önce mekanın bir şehir manzarasına ihtiyacı var. İkizler burcu kadınlarını mutlu edecek mekanların başındaysa terası bulunan gösterişli bir otel ya da balo salonu geliyor. Çünkü ikizler gelini için tüm davetlerinin iyi vakit geçirdiğini bilmek ve hepsiyle rahatça vakit geçirmek önemli.

Yengeç Burcu

Tüm hazırlıklar bir yana, evliliğin Yengeç burcu için heyecan verici olmasının bir nedeni de çok önem verdiği aile yapısının genişleyecek olması. Bunun dışında evlilik hazırlıkları boyunca alınan sorumluluk ve yetişme telaşının Yengeç burçlarını bunalttığı bir gerçek. O nedenle hem ne kadar sade o kadar iyi diyerek hem de aile, çocukluk anıları gibi kavramlara bağlılığı nedeniyle aile yadigarı bir evde sade bir tören ideal olacaktır. Bu yine anısı olan eski bir konak da olabilir.

Aslan Burcu

Hayatta hep ince zevklere sahip Aslan kadınının düğünü de son derece eğlenceli, lüks ve konforla donatılmış olmalı. Hatta herkesin anılarında muhteşem bir tatil duygusu yaratmalı. O nedenle bir sahilde ya da büyük bir teknede denizin verdiği o sınırsızlık duygusuyla evlenmekten daha iyi alternatif olamaz.

Başak Burcu

Detay, titizlik ve pratiklik deyince hangi burç gelir akla? Tabii ki Başak… Başak kadını düğün töreninde de yine bu özelliklerini konuşturur. Toprak grubu olduğu için doğayla kucaklaşacağı, Aslan burcunun aksine daha muhafazakar duygular taşıyan seçimleri önemser. Şehrin dışında pastoral havayı yansıtacak ışıklarla donatılmış bahçeli bir ev, çiftlik hatta köy düğünü bile Başak burcu için cazip bir mekan olabilir.

Terazi Burcu

İş düğün planlamaya gelince Terazi kadını biraz kararsız ve sıkıcı olabilir. Tüm davetlilerin rahat ve mutlu olmasını düşünmeye başlayacağı için mekana karar vermekte zorlanacaktır. Bu nedenle Terazi kadınlarına tavsiyemiz, önce siz ne istiyorsunuz onu düşünün. Ruhunuzun sanatçı tarafına seslenecek bir sanat galerisi veya tarihi bir mekan, pekala düğün için baştan çıkarıcı bir yere dönüşebilir.

Akrep Burcu

Akrep kadının en güzel anıları çocukluğunda yaz kamplarında geçirdiği günlere aittir. En sevdiği arkadaşlarını bu yazlık yerlerde edinmiştir. Onu bu güzel günlere geri götürecek bir kamp alanı düğünü ruhuna hitap edecektir. Yıldızların altında, gece hep beraber denize girebilecekleri, davetlilerin çadırda veya bungalovlarda kaldığı rüya gibi bir gece...

Yay Burcu

Yay kadını düğün mekanı araştırırken hep en sıra dışı yerlere bakar. Bir otelin balo salonu en son tercih edeceği seçenektir. Seçtiği mekan yay kadınının maceracı tarafını ortaya çıkarmalıdır. Lunapark veya hayvanat bahçesi gibi yerler onun düğününe dekor olabilir. Hatta tüm arkadaşlarını toplayıp egzotik bir yerde evlenmek, hayallerini gerçeğe dönüştürecektir.

Oğlak Burcu

Sonuç ve başarı odaklı Oğlak kadınının düğünü de son derece etkileyici olmalı. Lüks bir golf kulübünün bahçesi, hayallerinizdeki düğünü yapabileceğiniz ideal bir mekan olabilir. Veya entelektüel tarafınızı ortaya çıkaracak ve sizin için bir anlamı olan bir mekan da seçebilirsiniz. Mesela, okuduğuz üniversitenin bahçesi... Tabii tarihi bir dokusu varsa ve zevkli bir şekilde dekore edilmişse...

Kova Burcu

Son derece entelektüel ve duyarlı olan kova burçları, utangaç yönleriyle bilinseler de bu, muhteşem bir partiden keyif almayacakları anlamına gelmiyor. Dolayısıyla kova gelinleri için yurt dışında konsoloslukta kıyılacak bir nikahın ardından en yakın arkadaşlarıyla o şehirde gezip tozmak cezbedici olabilir. Diğer taraftan bir sanat müzesi ya da tasarımıyla göz kamaştıran bir kütüphane, Kova kadının hem sıra dışı hem de entelektüel yönünü yansıtan bir seçim olacaktır.

Balık Burcu

Tutkulu, romantik bir aşık olan Balık burcu gelinlerinin hayallerini süsleyen törenin yeri kesinlikle bahçeler. Hele bir de göl kenarındaysa değmeyin keyfine...Haliyle çiçeklerin tüm güzelliğiyle etrafı renklendirdiği bahar ya da yaz ayları bu düğün için harika zamanlar. Diğer yandan balık burcunun sanatsal zevkleri ve müziğe olan tutkusu olduğunu düşünülünce bu törende mutlaka canlı müzik de olmalı.

Hangi burç nerede evlenmeli sorusunun cevabını aldıysanız, ikinci aşamaya geçelim: Hangi burç ne zaman ve nasıl evlenmeli? 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
8 + 2 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.