Burcuna Göre Ne Zaman ve Nasıl Evlenmelisin?

Buradasınız

Yaşa 08 Kasım 2016

Sevgilinle artık evlenmeye karar verdiniz. Ama hâlâ tarihe ve nasıl bir organizasyon yapsak diye düşünüyorsunuz. Bakın burcunuz neler diyecek...

Koç

Tuttuğunu koparan, maceracı ve hareketli Koç kadını... Bu kadının kendi düğün planıyla ilgili bildiği tek bir şey vardır, o da plan yapmak istemediğidir! Romantik bir tatilin ortasında, spontane verilen bir kararla evlenmek, tam da Koç kadınına göre bir davranıştır.

Boğa

Zarafet, aşk, şehvet... Hislerin ve duyuların kadını olan Boğa kadını, düğününde bu hislerine hitap edecek bir yerde, doğada olmalıdır. Eylül ekinoksunda bir kır düğünüyle evlenmek, duyularını harekete geçirecek, bu özel günü daha da unutulmaz kılacaktır.

İkizler

İkizler kadını çevresindekileri şaşırtmayı sever. Bu nedenle sürpriz bir düğün tarihi veya mekanıyla karşınıza çıkabilir. Mesela 31 Aralık gecesi evlenerek, ruhundaki zıt karakterleri ortaya çıkaran eğlenceli bir organizasyona imza atabilir.

Yengeç

Evine ve ailesine düşkün Yengeç kadını, bu özel gününde tüm yakınlarını yakında ister. Onun ideal düğün senaryosu, yazın bir tatil yöresinde en yakınlarıyla yapacağı huzurlu, neşeli ve samimi bir kutlamadır. Kalabalık ve yapmacık bir düğünden ziyade, sevdiği insanların gözünün içine bakıp dans etmeyi ister.

Aslan

Aslan kadınının düğünü kesinlikte şatafatlı ve dikkat çekici olmalıdır. Havai fişekler, canlı müzik, alkışlar, tüm gözler onun üzerinde... Bir Aslan kadını daha ne ister ki! Şık bir otelde yapılacak kutlama, Aslan kadınını mutlu edecektir.

Başak

Titizliğiyle tanınan Başak kadını, düğününü en ince ayrıntısına kadar planlayanlardandır. Mükemmeliyetçi olduğu için hazırlıklara aylar öncesinden başlar. Farklı mekanlardan fiyat alır, araştırır, soruşturur. Tutumlu olmayı sever; dolayısıyla fiyatların en düşük olduğu kış aylarında düğün yapmayı tercih eder.

Terazi

Trendleri takip eden, modaya düşkün, zevkli bir kadından bahsediyorsak, o kadının Terazi burcu olma ihtimali çok yüksek! Hal böyle olunca Terazi kadınının, düğününde ünlü bir tasarımcının elinden çıkan bir gelinlik giymesi şüphe götürmez. Düğünü de haziran veya temmuz ayında olur; DJ yazın en popüler şarkılarını çalar, dönemin tüm organizasyon trendlerini bu düğünde görebilirsiniz.

Akrep

Bir Akrep kadınıyla evleniyorsanız, düğün masraflarında kısıntıya gitmek, en son düşüneceğiniz şey olmalı. Yoksa bu evlilik daha başlamadan bitebilir. En pahalı sezonda, Oscar törenlerini anımsatan bir organizasyonla büyük bir düğüne hazırlıklı olun.

Yay

Yay burcu kadını gezmeyi, eğlenmeyi, insanlarla iç içe olmayı sever. Yay burcuna göre ne zaman evleneceği önemli değildir. Yaz veya kış fark etmez, eğlenceli bir parti şeklinde organize edilmiş düğünlere bayılır. Sahneye çıkıp şarkı söylemek, arkadaşlarına söyletmek, ideal düğün olanları içinde yer alır.

Oğlak

Oğlak burcu kadını düğün planlayacağım diye stres yapanlardan değildir. Hatta işi ona bırakırsanız, o organizasyon sıkıcı bile olabilir. Bu nedenle en yakın arkadaşlarını toplar, herkesin fikrini alır ve herkese göre görev verir. İşte bu kadar!

Kova

Koca burcu kadını rüzgar gibidir. Ele avuca sığmaz, biraz vahşi, oldukça da sıra dışı... Işıl ışıl ve neşeli bir ilkbahar düğünü onun için idealdir. Lavantanın dekor olarak kullanıldığı, mavi tonlarında süslemelerin yapıldığı, esintili ve doğanın yeniden doğduğu bir ilkbahar günü, açık havada akşamüstü saatlerinde başlayacak sade ama bir o kadar şık bir kutlama, kova kadınının ruhuna hitap edecektir.

Balık

Zodyak’ın hayalci küçük kızı Balık’ın rüyalarını romantik bir düğün süsler. Dolunayın ışıklarının denize yansıdığı bir organizasyonda kendini prenses gibi hissetmek ister. Düğünü bir yaz akşamı, açık hava düğünü olmalı, kocaman pasta kesilip şişelerce şampanyalar patlatılmalı... 

Not: Düğün mekanı konusunda detaylı önerilere ihtiyacınız varsa buna da bakın. 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
7 + 4 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.