Geri Döndüğünde Bizi Mutlu Eden 8 Şey

Buradasınız

Yaşa 25 Ağustos 2017

Bazen uzakta okuyan çocuğunuzun yaz tatili için eve geri dönmesi, bazen de yıllar önce yaptığınız bir yatırımın değerlenmesi... Hayatın inişli çıkışlı yollarında zaman zaman öyle anlar yaşarız ki, geri dönenlerin bize verdiği bu mutluluk sanki yıllarca sürecekmiş hissi yaratır. İşte hayatımızda geri döndüğünde bizi çok mutlu eden 8 şey…

Para İadesi 

Kimi zaman internetten aldığınız bir ayakkabının size ulaştığında hiç de tahmin ettiğiniz gibi bir renge sahip olmadığını fark edersiniz. Ya da aylar öncesinden yaptırdığınız tatil rezervasyonunu iptal ettirmek istersiniz. İşte böyle anlar sonrasında giden paranın yerine geri gelmesi kadar sizi mutlu edecek çok az şey vardır. Geri döndüğünde bizi mutlu eden şeyler listemizde ilk sırayı para iadesi alıyor. 

para iadesi

Yatırım  

Zamanında yaptığınız küçük bir yatırımın, ilerleyen dönemde hızla büyüdüğünü görmek de ayrı bir keyiftir. Örneğin satın aldığınız bir evin değerinin artması, yeni kurduğunuz bir iş yerinin hızla büyümesi ya da sigortanız için ayırdığınız bütçenizin boşa gittiğini düşünürken ödediğiniz süre sonunda size geri ödenmesi dönebilecek en güzel yatırımlar olabilir.

yatırım yapmak

Uzaklara Gönderdiğiniz Biriciğiniz Geri Dönüyor

Uzaktan gelenler arasında sizi en çok mutlu edecekler listesinde belki de ilk sırayı sevdiklerinize ayırmalıyız. Okumak için yurt dışına giden çocuğunuz, yıllardır şehir dışında yaşayan akrabalarınız ya da çocukluk yıllarından beri görmediğiniz kankanız uzun bir yolculuk sonunda size kavuşuyorsa bu mutlu olmanıza yeter de artar bile. 

Geri Dönen Bir Sevgili Gibisi Var Mı?

Yıllarca mutluluğu birlikte paylaştığınız ancak istemeyerek de olsa ayrıldığınız bir sevgiliniz oldu mu hiç? Peki günün birinde eski sevgilinizin çıkıp geri geldiğini hayal edin bir anda. Uzun zamandır yolunu gözlediğiniz eski sevgilinizin geldiği o an dünyada sizden mutlusu olamaz değil mi? 

Kesilen Elektrik/Su/Gaz Geri Gelirse?

Güne güzel bir başlangıç yapmak istiyorsunuz ancak o da ne, sular kesik. Bir iş yetiştireceksiniz ancak elektrikleriniz yok. Doğalgazınız gitmiş ya da internetiniz kesilmiş de olabilir. İşte bunların birden geri gelmesi ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmesi gibi de yoktur. 

Biz Size Döneriz!!!

Hayatınız boyunca birçok kez telefonda beklemek zorunda kalmışızdır. Özellikle de çağrı merkezlerini arayan ve derdine derman bulmak için uzun süre bekleyenler bu hissi çok iyi bilirler. En dar zamanlarınızda aradığınız çağrı merkezinden gelen geri dönüş de sizi bir o kadar mutlu edecek şeylerden biridir. 

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.