Ferdi Kaza Sigortası İle Önlem Alabileceğin 5 Durum

Buradasınız

Yaşa 09 Aralık 2015
Ferdi Kaza Sigortası İle Önlem Alabileceğin 5 Durum

Tek bir olay, bütün hayatımıza yeniden yön çizebilir. Bir kaza sonucu yaşayacağımız travma ile hayatımız yeniden şekillenirken, biz de bu yeni koşullara ayak uydurmaya çalışırız. Hayat bu, ne getireceği hiçbir zaman bilinmiyor. Ancak bir avantajımız var ki, o da önceden önlem alabilme yeteneğimiz. Kötü sürprizlerle karşılaşabiliriz ancak Ferdi Kaza Sigortaları ile içinde bulunduğumuz yeni duruma yakınlarımızla birlikte daha kolay uyum sağlama imkânına da sahibiz.

1. Sakatlık Sonrası Maddi Güvence

Sakatlık Sonrası Maddi Güvence

Herhangi bir kaza sonucu tedavi görmenizi gerektiren durumlarda veya sakatlık gibi yaşamsal riskler karşısında oluşabilecek gelir kaybınızı bu ürün ile güvence altına alabilirsiniz. Bu da kaza sonrası tedavi giderlerini ve sakatlık hâlinde ihtiyaç duyulan çeşitli ameliyat masrafları gibi masrafları ödenecek teminat tutarı ile karşılayabilmenize yardımcı olur.

2. Yaşam Kaybında Aileye Destek

Yaşam Kaybında Aileye Destek

Kaza sonucu vefat halinde, Ferdi Kaza Sigortası sahibinin yakınlarına poliçede belirtilen vefat teminat tutarı ödenir. Ferdi Kaza Sigortası insanın hayat standartlarını önemli ölçüde etkileyecek kazalar karşısında aile için maddi güvence oluşturur. Bu açıdan çocukların eğitiminde de büyük rol oynar. Eğitimlerine ara vermek zorunda kalmadan, bu zorlu süreçte maddi desteğe kavuşmuş olan çocuklar daha güvenle hayata tutunurlar.

3. Göz Sağlığı Hizmetleri

Göz Sağlığı Hizmetleri

Cigna’nın Ferdi Kaza Sigortaları, sadece kaza ve vefat durumlarını kapsamıyor, ihtiyaca uygun ek hizmetlerle aynı zamanda rutin sağlık problemlerinizde ve kontrollerinizde de yanınızda yer alıyor. Örneğin; Işıldayan Gözler Ferdi Kaza Sigortası sahipleri yılda iki kez ücretsiz doktor muayenesinden faydalanabiliyorlar. Katarakt muayenesini de içeren bu fırsatlar sayesinde, Ferdi Kaza Sigortası sahipleri erken tanı ile göz hastalıkları ilerlemeden önlem alabiliyorlar. Üstelik aynı hizmetlerden bir yakınları da faydalanabiliyor.

 

4. Diş Sağlığı Hizmetleri

Diş Sağlığı Hizmetleri

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası sahipleri ise vefat ve sakatlanma durumlarına karşı teminat sahibi olmasının yanında, yılda iki kez ücretsiz faydalanabilecekleri diş hekimi muayenesi, tek diş röntgeni ve diş taşı temizliği ile ağız ve diş sağlıklarında ortaya çıkabilecek herhangi bir rahatsızlığa karşı önlem alabiliyor.

5. Yaşam Standartlarının Korunması

Yaşam Standartlarının Korunması

Ferdi Kaza Sigortası, sadece sizi değil; ailenizi de koruma altına alır. Herhangi bir sakatlanma ya da vefat durumunda ödenecek olan teminat tutarı, ailenizin mevcut yaşam standartlarını korumasına ve ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 15 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.