Birikim Yapmana Yardımcı Olacak 5 Mobil Uygulama

Buradasınız

Yaşa 26 Mart 2021

kadın, para, birikim, tasarruf

Birikim yap-ama-mak günümüzün en önemli sorunlarından biri. Birçoğumuzun içinden çıkamadığı bu duruma çözüm ise yine teknolojiden geldi! Biz de senin için birikim yapmanı destekleyecek 5 mobil uygulamayı derledik. Gel birlikte göz atalım...

Level Money

para, biriktirme, kumbara, tasarruf

Banka hesabınla kolaylıkla entegre ettiğinizde yaptığın harcamalarını analiz eden bu uygulama, gelir ve giderlerini otomatik olarak hesaplıyor. En uygun tasarruf planını senin için hazırlıyor. Her ay birikim yapman için hesapladığı miktarı otomatik olarak birikim hesabına ayırıyor. İstediğin zaman birikim hesabına ekstra para yükleme olanağını da bulunuyor. Uygulama ayrıca, para biriktirebilmek için yapacağın harcamalar ile ilgili öneriler de sunuyor.

Wally

iş adamı, bilgisayar, uygulama

Birikim uygulamaları arasında en çok kullanılanları arasında bulunan Wally, sağladığı Türkçe dil desteği ve kolay arayüzü sayesinde Türkiye’de de çok fazla ilgi görüyor. IOS ve Android sistemli cihazlarda kullanılabilen Wally, senin için sahip olduğun bütçeye uygun harcamalar sunuyor. Aynı zamanda gelir-gider tabloları seninle benzer olan kullanıcılarla kıyaslama yapma imkanı da sağlıyor.

YouNeedABudget

grafik, adam, bilgisayar, iş

En çok kullanılan birikim uygulamalarında başı çeken You Need A Budget uygulaması, seni sürpriz harcamalardan alıkoyuyor. Son bir ayda yaptığın harcamaları baz alarak oluşturduğu harcama planı sayesinde fazladan harcama yapmana engel olacak bir bütçe sunuyor. Belirli bir ücret karşılığında kullanılabilen You Need A Budget uygulamasının ilk ay deneme sürümü ise ücretsiz.

Spendee

kadın, cep telefonu, uygulama, aplikasyon

Banka hesaplarınla entegre çalışan uygulamalardan bir diğeri de Spendee. IOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan, aile veya arkadaşlarınla ortak kullanabileceğin uygulama, harcamalarını kategorize ederek gereksizleri görmeni sağlıyor. Türkçe dil desteği sayesinde harcamalarını kolaylıkla kontrol altına alma şansı da mümkün.

GoodBudget

adam, aplikasyon, uygulama, cep telefonu

Hem IOS ve Android işletim sistemli cihazlardan hem de web üzerinden senkronize bir şekilde kullanabileceğin bir uygulama olan Good Budget, kolay arayüzü ile rahatça işlem yapma olanağı sunuyor. Harcamalarını kategorilere ayıran bu uygulama sayesinde gereksiz harcamaları kontrol altına alman çok kolay bir hal alıyor.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
8 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.