Afrodizyak Etkili Saç Modelleri

Buradasınız

Yaşa 03 Ekim 2016

 

Erkekler için etkileyici saç modellerinin çok kısıtlı olduğunu düşünebilirsiniz. Ama ufak detayların alternatifleri artırdığını unutmayın! Kadınları ilk bakışta etkileyecek, bir anlamda afrodizyak etkili saç modelleri ile tanıştırıyoruz sizleri...

Johnny Depp

Son dönemde olaylı boşanma davasıyla gündemde olsa da bu durum, defalarca dünyanın en seksi erkeği seçildiği gerçeğini değiştirmiyor. Yıllarca kullandığı uzun saçlarından sonra geçiş yaptığı bu dağınık saç modeli, “Kendine yakışanı biliyor” dedirtiyor.

Ashton Kutcher

Two and a Half Man dizisiyle hayatımıza girip bir daha da çıkmak bilmeyen genç oyuncu, perçemli kesimi tercih edenlerden. Bu sayede hem alnının genişliğini kamufle ediyor hem de dağınık görünümün gizeminden yararlanıyor.

Hugh Jackman

Hiçbir zaman modası geçmeyen bir model bu artık. Bu kalıcılığın nedeni çekiciliği olabilir mi, ne dersiniz?

David Beckham

Çekici bakışları, muhteşem vücudunun yanı sıra saç modelleri de hep ilgi çekti Beckham’ın. Verdiği en seksi pozlarda da üstlerden uzun bıraktığı saçlarının özenle şekillendirildiğini gördük.

Justin Timberlake

İşte dayanılmaz üç numara tıraş! Eğer kafanız şekli uygunsa bu modeli mutlaka deneyip seksi ifadenizi ortaya çıkarabilirsiniz. 

Brad Pitt

Onu birçok saç modeliyle gördük evet ama önü biraz daha uzun bu dağınık modelin yeri başka! Hem bu modeli çekici bulmayan kadın var mı?

Ian Somerhalder


Uzun desen değil, kısa desen değil. Vampir Günlükleri dizisinin yıldızı, gözlerini belirginleştiren ve asimetrik kesim saçlarıyla karizmasını ikiye katlıyor.

Kit Harington

Game of Thrones’un yıldızı Harington, kıvırcık saçlı erkeklerin de pek ala saçını uzatıp biraz da sakal illüzyonuyla seksi görünebileceğini kanıtladı.

Robert Pattinson

Alacakaranlık serisinin hırçın yakışıklısı, çeşitli saç modelleri denedi hatta üç numara hallerinin bile gördük. Ancak en çekici hallerinin bu modelle özdeşleştiği kesin. 

George Clooney

Kırlaşmış saçların cazibesi ve muntazam bir kesim… E tabii bir de onun George Clooney olmasının da etkisi var yine de deneyeme değer!

Jared Leto

Kabul ediyoruz, uzun saç modeli biraz cesaret ve uğraş istiyor. Ama sizin de saçlarınız Jared Leto gibi ince telliyse çekiciliğinizi artırmak için deneyebilirsiniz. Ama unutmayın saçı uzatmak yetmez, kadınlar için her zaman bakımlı ve temiz görünen saçın puanı daha yüksek.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 2 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.