Mezuniyet Töreninde Kırmızı Halının Yıldızlarından İlham Al

Buradasınız

Sev 05 Haziran 2016

Lise son sınıf öğrencileri için yılın en heyecanlı vakti yaklaşıyor! Belki aylardır bu özel gecede ne giyeceğinizi düşünüyorsunuz belki de bu işi son günlere bıraktınız. Her ne olursa olsun tarzınıza en uygun elbiseyi bulmak için 2016’nın kırmızı halısından ilham almaya ne dersiniz?

Trendlerin En Büyük Takipçisiyseniz...

Moda haftaları, sokak stilinin yükselen parçaları, podyumun en havalı tasarımları sizden soruluyorsa bayılacağınız birkaç önerimiz var. İlkbahar/Yaz 2016 ve Sonbahar/Kış 2017 tasarımlarını izlediğimiz defilelerde payetlerin ve ışıl ışıl görünümlerin öne çıktığını görmüştük. Dolayısıyla siz de SAG Ödülleri’nde Louis Vuitton tercih eden Alicia Vikander, Oscar Ödülleri’nde Calvin Klein giyen Saoirse Ronan ve Tom Ford seçimiyle ışıldayan Margot Robbie gibi  baştan aşağı payetli bir elbise giyebilirsiniz. 

İflah Olmaz Bir Romantikseniz...

Adınıza şiirler yazdıracak kadar güzel görünmek istiyorsunuz değil mi? O zaman hayallerinizdeki elbiseyi bulmanıza yardım edelim. Öncelikle şunu unutmayın; çiçek detayları, volanlar ve pastel tonlar, romantik ve naif yapınızı temsil ediyor. Diğer taraftan abartıdan uzak ve asil modeller tam size göre. Mesela uçuşan uzun elbiseler içinde çok iyi hissedeceğinize emin olun. Buna en güzel örneklerden biri, Brie Larson’ın Oscar Ödülleri’nde giydiği volanlı Gucci elbisesi. Yine aynı geceden Cate Blanchett’in Armani elbisesi ve Emma Robets’ın Yanina Couture elbisesi de size ilham olabilir. Foto kodları:

Risk Almak İstemiyorsanız...

Hiçbir şeyiniz yoksa bile küçük siyah bir elbiseniz mutlaka vardır. Unutmayın, küçük siyah elbisenin modası asla geçmez! Şimdi bu siyah mucizeye mecburiyet olarak bakmamış ve giymek için özenmiş isimleri görünce sizin de fikriniz değişecek! Örneğin, Los Angeles’ta yapılan Daily Front Row Moda Ödülleri’nde Alessandra Ambrosio, Anthony Vaccarello tasarımı bir elbise giymişti ve oldukça seksi görünüyordu. Aynı gecede blazer’dan bozma Moschino elbisesiyle Bella Hadid en havalı isimlerden biriydi. Daisy Ridley’nin Vanity Fair partisinde giydiği elbiseyse yaşına çok uygun bir tercih olmuş.

Okula İddialı Bir Veda Etmeye Niyetliyseniz...

Tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı seviyorsanız, okul hayatınıza akıllardan çıkmayacak bir elbiseyle veda edebilirsiniz. Derin bir yırtmaç, transparan bir etek ya da cesur bir dekolteyle elbisenizi daha çarpıcı kılacağınız kesin. Mesela Daily Front Row Moda Ödülleri’nde Gigi Hadid, beyaz rengin masumiyetini Monica Rose tasarımı transparan elbiseyle bozmuştu. Vanity Fair partisindeki Diane Kruger’se işlemeli elbisesiyle göz kamaştırıyordu. Aynı partide dekoltesi ve kırmızı renk seçimiyle Charlize Theron her zamanki gibi harikaydı.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 9 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.