Vücudunu Şekillendirirken 4D Yönteminden Faydalan

Buradasınız

Sev 24 Ocak 2022

4d, lift, vücut, şekillendirme, beden

Beslenme ve uyku düzenine dikkat eden, düzenli spor yapan ve ideal kilosuna yakın olan kişilerin zaman zaman ani kilo alımlarına yönelik şikayetlerini duyuyoruz. İstenmeyen kilolara yönelik yeni nesil vücut şekillendirme teknikleri ise bu noktada oldukça faydalı. Japonların geliştirdiği ve bölgesel yağların yok edilmesini hedefleyen FDA onaylı 4D lift yöntemi de yeni nesil vücut şekillendirme teknikleri arasında yer alıyor. 4D lift yöntemi ile vücudunu şekillendirmek istiyorsan yazımıza geçelim.

4D Lift Yöntemi nedir?

4d, lift, vücut, şekillendirme, beden

Temel olarak vücuttan yağ aldırma yöntemi olarak ifade edilebilecek 4D Lift Yöntemi, ilk seansı ile birlikte vücut hatlarının gerginleşmesini, şekil almaya başlamasını ve bölgesel yağları da yok edilmesine odaklanıyor. Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan uygulanan teknik, kişilerin uyurken kilo vermesine yardımcı oluyor. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bu teknik aynı zamanda kişinin ameliyat sonrası geçireceği zorlu süreçlerin de önüne geçiyor.

Gün içerisinde farklı kilo değerleri

4d, lift, vücut, şekillendirme, beden

Yoğun çalışma hayatına sahip kişilerin 4D lift yöntemine karşı ilgisi günden güne artıyor. Kişinin bir saat gibi kısa bir sürede birkaç beden incelmesini sağlayan teknik oldukça etkili. İlk seanstan sonra kişiler gün içerisinde farklı kilo değerlerine çok kısa sürede ulaşabildiklerini görüyor.

İlk olarak mankenler uygulandı

4d, lift, vücut, şekillendirme, beden, manken

4D lift yöntemi hızlı ve etkili sonuçlar verebildiği için oldukça fazla rağbet görüyor. Bu tekniği Victoria Secret mankenlerinin defile öncesi fit görünümlerini korumak adına kullandıkları biliniyor. Ayrıca 4D lift yönteminin ilerleyen günlerde görsel estetiğe hitap eden farklı spor dallarında kullanılması da bekleniyor.

İnatçı yağlara kesin çözüm

4d, lift, vücut, şekillendirme, beden

4D lift yöntemi, bölgesel yağları hedefleyen bir vücudun elastik yapısını artırmayı amaçlayan bir teknik olarak karşımıza çıkıyor. İnatçı yağlara kesin ve pratik bir çözüm sunan bu yöntemin ilerleyen yıllarda daha fazla geliştirileceği ve tercih edileceği öngörülüyor.

 

 

 
 

 

 
 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
16 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.