Sevgililer Günü'nü Muhteşem Kılacak Öneriler

Buradasınız

Sev 11 Şubat 2016

sevgililer günü

Aşkın en kırmızı günü geliyor, Sevgililer Günü’nde ona kendini dünyanın en özel insanıymış gibi hissettirecek hediyeyi düşündünüz mü? Henüz karar vermediyseniz paniklemeyin, size ilham verecek fikirlerimiz var:

Sevgililer Günü’ne Özel Seyahat

sevgililer günü

Ona unutulmayacak bir gün hediye etmeye ne dersiniz? Birçok tur ve organizasyon şirketi bu güne özel seyahat planları yapıyorlar, size sadece nereye gideceğinizi düşünmek kalıyor. Sevgililer Günü bu yıl pazara denk geliyor, sevgi sözcüklerini Santorini Adası gibi günübirlik gidebileceğiniz romantik ortamlarda fısıldamanın tam sırası.

Birlikte Bir Gelecek Kurma Hayalinizi Ona Gösterin

birliktr bir gece

Sevgililer Günü’nde çoğunlukla çiçek alınır, bu durum hem çiçekleri üzer (Hangi çiçek dalından koparılmak ister ki?) hem de artık çok demode. Farkınızı ve ileri görüşlülüğünüzü bir hediyeyle ona kanıtlayın, QNB Sigorta’ın Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası hediye ederek geleceğinizi onunla beraber hayal ettiğinizi ona fark ettirin. Ayrıcalıklar Kulübü’nün ücretsiz diş muayenesi fırsatlarıyla da yüzünde güller açacak!

Müzik Aşkı Pekiştirir

müzik aşkı

Sevgililer Günü’nde mekânlar en romantik şarkıları çalan sanatçıları ağırlarlar. Çift kişilik rezervasyonunuzu önceden yaptırın, müziğin gücü sizi birbirinize yakınlaştırırken kendinizi romantizmin akıcılığına bırakın.

Onun Kişisel Yazarı Olun

onun kişisel

Kendinize bir defter alın ve Sevgililer Günü’ne kadar onu neden bu kadar çok sevdiğinizi ve onunla ilgili kurduğunuz hayalleri bu deftere yazın. Deftere bir kapak hazırlayıp, arkasına da kitap arkası metni yazarsanız,ona kişisel bir başucu kitabı hediye etmiş olursunuz.

Masaj Eşliğinde Aşk: Spa Merkezi Randevusu

masaj eşliğnde

Sevgililer Günü için beraberce masaj yaptırıp, bakım kürlerine katılabileceğiniz bir spa merkezinden randevu alın. Masaj, bedenden tüm stresi alır ve metropol hayatının tüm kötü etkilerini nötralize eder. Yenilenmiş olarak oradan çıkarsınız. Tabii ki, ilişkiniz de yenilenmiş olur, ilk günün heyecanı ruhunuzu sarmalar.

Sevgililer Günü’nü Romantik Bir Filme Dönüştürün

sevgililer günü

O gün için bir kısa film senaryosu yazın. Konu ille de romantizm olmak zorunda değil; korku, aksiyon hatta bilim kurgu filmi bile çekebilirsiniz (Son teknoloji akıllı telefonlar artık efektli video çekimleri de yapabiliyorlar ve kullanması çok kolay aplikasyonlarla kurgu yapabiliyorsunuz)! Arkadaşlarınızdan aktörler ve aktrisler yaratabileceğiniz gibi, filmin başrolünü siz de alabilirsiniz. Yaşlılığınızda torunlarınıza hava atabilme keyfi? Sırf bunun için bile bu hediye önerisi kullanılabilir.

Eğer kurgu aplikasyonları hakkında pek fikriniz yoksa biz size birkaç isim de verelim: iMovie, Vyclone ve Magisto...

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
16 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.