Ana içeriğe atla

Kadın

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Kadınları Kanser Eden Erkek Hâlleri
Kadınları Kanser Eden Erkek Hâlleri

iyihisset.com

09 Ara 2015

kadinlari_kanser_eden_erkek_halleri

Kadın-erkek didişmesi yüzyıllardır var ve var olmaya devam edecek. İşte kadınları kanser eden erkek hâlleri:

Ağlıyoruz Tamam mı, N’apalım?

agliyoruz_tamam_mi_napalim

Kadınların ağlaması erkekler için kesinlikle sahte ve resmen silah. Tamam, bu ağlama meselesini kendisini acındırmak veya haklı çıkmak için olur olmaz her zaman kullanan kadınlar var ama kadınların ağlama eşiği daha düşük. “Ağlama, her şeye ağlamasana!” dendiğinde insanın daha çok hüngürdeyesi geliyor. Ve karşılığı maalesef şu: “Ağlatmasana o zaman!”

Özel Günleri Unutmaları

ozel_gunleri_unutmalari

“Çünkü özel. Unutuyorsa demek ki onun için özel değilmiş.” önermesine ulaşmak çok da mantıksız değil sanki? “Aklımdan çıkmış.” açıklaması şu teknoloji çağında hiç akıllıca değil. Alarm kurun yani çok mu zor? Hayır, bir de tanışma ya da evlilik yıl dönümü özel değilse, herhangi bir gün kadar sıradansa gerçekten ilişkinizin bir “özelliği” kalmamış olabilir mi sizin için sayın erkekler?

Hunharca Küfür Etmeleri          

hunharca_kufur_etmeleri

Sadece maç izlerken olsa iyi. İlişkinin başında o ağızlar kontrol altında olur, zaman geçtikçe biriken küfürler pare pare çıkar dışarı. Ve sadece sevgiliniz ya da eşiniz değildir bu küfür eden erkekler. İş yerinde, sokakta, toplu taşıma araçlarında her yerdeler.

Annelik Dışında Tüm Kadın Vasıflarını Küçümsemeleri

annelik_disinda_tum_kadin_vasiflarini_kucumsemeleri

Böyle söyleseniz “Ne alakası var?” derler ama bir düşünelim: Kadın sürücü, iş kadını, özgür kadın, kadın müdür, kadın sanatçı gibi türetebiliriz ve hepsi ile ilgili erkeklerin neden ciddi problemleri var acaba? Tek yüceltilen vasfın annelik olduğu bir yüzyıl biraz acıklı değil mi? Asırlar önce de kadınlar anne oluyordu ama proje yöneticisi olamıyorlardı mesela? Biraz gelişim ve takdir lütfen.

Normal Olan Şeyleri Lütufmuş Gibi Yapmaları

normal_olan_seyleri_lutufmus_gibi_yapmalari

Kırk yılın başı kahvaltı hazırladıktan sonra lafını en az 1 ay yapan erkekler, nasılsınız? Ah pardon, sevgiliniz ya da eşiniz hasta olduğunda da bulaşıkları bulaşık makinesine yerleştirmiştiniz ve toz almıştınız, özürler.

 Hayranı Oldukları Ünlü Kadınların Güzelliklerinden Bahsedip Durmaları

hayrani_olduklari_unlu_kadinlarin_guzelliklerinden_bahsedip_durmalari

Ve partnerleri ünlü erkekler hakkında beğenilerini dile getirdiklerinde zıvanadan çıkmaları. Beraber film izlemek kâbusa dönüşüyor, seven kıskanır, oyunculuğa odaklanalım lütfen.

Belli bir yaştan sonra değişmeleri biraz zor gözüküyor, siz en iyisi kendi başınızın çaresine bakın, şimdiden Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası yaptırın.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Kadın yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.