Ana içeriğe atla

Kadın

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Her Burcun Ayrı Bir Makyaj Tarzı Vardır!
Her Burcun Ayrı Bir Makyaj Tarzı Vardır!

iyihisset.com

02 May 2019

Dünyaca ünlü makyaj sanatçısı ve model Setareh Hosseini, yüzünü adeta bir tuval gibi kullanarak harikalar yaratmış. Gündelik hayatta kullanmak zor ama bir kostüm partisine giderken neden olmasın!

Koç

Tutkulu ve inatçı Koç kadını, çelikten zırhı ve güçlü boynuzlarıyla çıkabilecek her savaşa hazırdır. Sorumluluk almaktan çekinmez, enerjisi sınırsızdır. Gözü pek ve hırslı bir karakter olarak adeta lider olmak için doğmuştur.  Ama çocuksu ruhu da bir kar tanesi kadar beyazdır!

Boğa

Dik kafalı, katı ve adeta iradeden yapılmış bir kadınla tanıştıralım sizi. Aynı zamanda da duygularıyla hareket eden, onu heyecanlandıran şeylerin peşinden koşan bir kadın bu. Boğa kadını, tüm bunların yanı sıra kendi iç huzurunu dengede tutmayı çok iyi bilir.  

İkizler

İşte çelişkilerin kadını! Mantıklı olanla uçuk olanı aynı anda kucaklayabilen bir zihin yapısına sahip olan İkizler kadını, aynı zamanda nüktedan ve etkileyicidir... Adeta bir ayna gibi iyi ve kötü özelliklerinizi yüzünüze vurabilir. Onunlayken kendinizi bir kez daha keşfedersiniz.

Yengeç

Yengeç kadını her şeyi hisseder ama söylemez. Büyülü bir medceziri anımsatan ruhu çelik bir zırhla örtülüdür. Ama ona ulaşabilirseniz, daha önce hiç yaşamadığınız gerçek hislerle karşılaşacağınızdan emin olun. 

Aslan

Özgüvenli duruşu, neşeli kahkahası ve parlak gülümsemesiyle Aslan kadını, kalabalıklar arasında hemen fark edilir. Dışarıdan kadife gibi parlak ve yumuşak görünmekle birlikte içinde bin bir çeşit yangın olabilir. Yaşamadan asla bilemezsiniz.

Başak

Karakterini belirleyen en önemli özellikleri nezaket, masumiyet ve adalet duygusudur. Aynı zamanda akıllı ve anlayışlıdır. Olgun duruşuyla her türlü kaosu kolaylıkla çözebilir.

Terazi

Güçlü karakteri, melodik sesi, tertemiz kalbi... Her zaman mantığıyla kalbi arasında bir denge tutturmaya çalışan Terazi kadınını anlamak istiyorsanız, bu arayışını garipsemeyin. 

Akrep

Koyu renkli ve hipnotik gözleri, Akrep kadınının canlı ve şevkli ruhunun bir yansımasıdır. Akrep kadınının tutkuları ve sezgileri çok güçlüdür. Cennet de cehennem de onun içindedir.

Yay

Devamlı yeni fikirlerin peşinden koşan modern zamanların göçebesi diyebiliriz Yay kadını için... Yayının ucundaki oku, bu arayışı temsil eder. İnsan ilişkileri çok kuvvetlidir ve harika bir hikaye anlatıcısıdır. Sanki eğlenmek ve eğlendirmek için dünyaya gelmiştir. 

Oğlak

Azimli ve özgür ruhlu Oğlak kadını, hayatın gizemine karşı her daim meraklı ve heyecanlıdır. Diğer taraftan hırslı ve sorumluluk sahibi bir kadındır. Tırmanamayacağı hiçbir zirve yoktur. 

Kova

 
Bir fizik laboratuvarında gece-gündüz çalışan çılgın bir bilim insanı gibidir. Düşünceleri çok hızlıdır, yapacaklarını önceden kestirmek zordur. Anarşi onun göbek adıdır. O geleceğin kadınıdır!

Balık

Güzel ve çekici Balık kadınını anlamak her zaman çok kolay değildir. Çoğunlukla gizemli ve acı çekmeyi seven bir hali vardır. Kalbi okyanus dalgalarının hareketi gibidir; bazen dümdüz bazense coşkulu...

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Kadın yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.