Ana içeriğe atla

Kadın

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Bu Yıl Annenize “Deneyim” Hediye Edin!
Bu Yıl Annenize “Deneyim” Hediye Edin!

iyihisset.com

13 May 2018

Anneler Günü için farklı bir hediye arayışı içinde misiniz? Size güzel bir haberimiz var: Son zamanlarda kıyafet, takı, aksesuar gibi klasik hediyelerin yerini “deneyimler” almaya başladı. Siz de bu yıl Anneler Günü’nde bir değişiklik yapın ve annenize unutmayacağı bir deneyim hediye edin!

Floripa Art Works İle Mini Eserler Yaratın

Annenize Anneler Günü’nde farklı bir deneyim yaşatmak istiyorsanız, tek günlük tabak boyama workshop’u ideal bir hediye olabilir. Başak Akdemir’in öncülüğünde özel kalemler ve teknikle boyanan tabaklar, gün sonunda fırına girerek annenizin evinin en güzel köşesinde bir anı olarak yer alacak. 

Detoks Tatili

Son yıllarda Türkiye’de de oldukça meşhur olan detoks tatil turları anneniz için mükemmel bir huzura kaçış noktası olabilir. Dilerseniz onunla birlikte bu detoks turlarına katılabilir, siz de sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz. Kaz Dağları, Bodrum, Marmaris, Kuş Adası, Sapanca gibi bölgelerde sağlıklı beslenme eşliğinde doğa ile bütünleşmiş özel detoks turlarından annenize bir paket hediye edebilirsiniz.

Masterpiece Galata String Art

Annenizin gizli kalmış yeteneğini ortaya çıkarmak ister misiniz? Yanıtınız evet ise, Masterpiece Galata’da son zamanlarda gittikçe popülerleşen üç saatlik String Art atölye çalışması kesinlikle annenize göre bir hediye! Çalışmanın sonucunda anneniz yaptığı eseri evine götürecek ve böylece hem eşsiz bir deneyime hem de dekoratif bir aksesuara sahip olmuş olacak.

Erhan Ali Yılmaz İle Mindfulness Eğitimi

Dikkati geliştiren, iç ve dış dünyadaki olayları objektif olarak görmeyi sağlayan ve zihinsel bir beceri olan mindfulness’ı, yani farkındalığı, uluslararası yönetmen ve konuşmacı Erhan Ali Yılmaz’dan öğrenmeye ne dersiniz? Dünyada birçok ünlü ismin uyguladığı bu egzersizi annenize hediye ederek, ona yeni bir dünyanın kapılarını açabilirsiniz.

Annenizi Yoga Kursuna Yazdırın

Hayatın stresi ve koşturmacasıyla savrulan annenize uzun dönemli bir hediye vermek istiyorsanız, yogaya başlaması yönünde teşvik edebilirsiniz. Cihangir Yoga, Yoga Şala, Sahaja Yoga gibi birçok farklı yoga merkezinden bütçenize uygun bir paket seçerek annenizin ruhunun arınmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Yemek Workshop’ları

Anneniz mutfakta harikalar yaratmaya bayılıyorsa, siz de annenizin elinin değdiği yemeklerden vazgeçemiyorsanız, onu bu Anneler Günü’nde ilgisini çekeceğini düşündüğünüz bir yemek workshop’uyla mutlu edebilirsiniz. Mutfak Sanatları Akademisi, Eatly, Gastronometro gibi kuruluşların farklı yemek workshop’ları sayesinde annenize unutulmaz bir Anneler Günü yaşatabilirsiniz.

Holifest Kıbrıs

Annenizin ruhu hâlâ kıpır kıpırsa, Kıbrıs’ta bu yıl 12 Mayıs’ta düzenlenecek olan Holifest kesinlikle mükemmel bir hediye olacaktır. Mayıs ayında artık tamamen yazın geleceği Kıbrıs’ın mükemmel denizi, güneşi ve doğası ile anneniz hem çok keyifli bir tatil geçirecek hem de renklerin festivali olarak adlandırılan Holifest ile rengarenk bir deneyime sahip olacak.

Nasuh Mahruki İle Doğada Anne-Çocuk Kampı

Nasuh Mahruki ve Durusu Kamp Alanı’ndaki doğa ile baş başa geçecek olan iki gün annenizin derin bir nefes almasını sağlayabilir. Mahruki Ailesi ve tecrübeli eğitmenlerle birlikte 12-13 Mayıs 2018’de gerçekleşecek olan etkinliğe geç olmadan yerinizi ayırtın!

Yurt Dışı Hayallerini Gerçekleştirin

Annenizle çoktandır bir tatil planı yapmak istiyorsunuz ama bir türlü fırsat yaratamıyor musunuz? O zaman bu Anneler Günü bir bahane olsun ve hemen plan yapın. İtalya, İspanya, Fas, Orta Avrupa, Balkanlar, İngiltere gibi tarihi ile ilgi çeken bölgelerde dolu dolu birkaç gün geçirebilirsiniz. Biraz daha uzaklaşmak istiyorsanız, farklı kültürüyle dünyayı kendine çeken Uzak Doğu ve Asya turlarına göz atabilirsiniz.

Sağlık Hediye Edin

Bu hayatta her şeyin önünde sağlık gelir. Anneler ise her şeyden önce gelir. Sizin için herkesin önünde olan ve size her zaman kol kanat geren annenize sağlık dolu bir paket hediye etmek nasıl bir fikir? QNB Sigorta’nın Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile bu sefer siz onu kanatlarınız altına altın!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Kadın yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.