2021’in Beklenen Netflix Dizileri

Buradasınız

Sev 09 Ocak 2021

2020 yılının neredeyse tamamını zorunlu durumlar hariç sağlığımız için evlerimizde geçirdik. Yaşanan küresel salgınla hepimiz sosyal izolasyon dahilinde olabildiğince sokaklardan, kalabalıklardan uzak durduk. Bu yıl evdeyken en çok Netflix’le vakit geçirdiğimiz de bir gerçek. Birçok diziyi izlemeyi bitirip yenilerinin arayışına girdik. 2021 sezonunda Netflix’te göreceğimiz ve merakla beklenen dizilere birlikte bakmaya ne dersiniz?

Inventing Anna

Inventing Anna’yı ünlü senaryo yazarı Shonda Rimes kaleme alıyor. Dizide bir dolandırıcılık hikayesi gerçek olaylara dayandırılarak anlatılacak. Aksiyonu, kurgusu bol heyecanımızı doruklara çıkaracak yapım, 2021’in en popüler dizilerinden biri olarak gösteriliyor. Jessica Pressler’ın kaleme aldığı "How Anna Delvey Tricked New York’s Party People" kitabından esinlenen hikaye sizi ekrana kilitleyecek gibi.

Fatma

Netflix’in en merakla beklenen Türk yapımlarından biri olan Fatma’nın başrolünde Burcu Biricik yer alıyor. Fatma’nın, eşi Sefer’i aramasının anlatıldığı hikayede hiç beklenmeyen şekilde bir cinayet işleniyor ve olay örgüsü gelişmeye başlıyor. Başrolde Burcu Biricik’e Uğur Yücel eşlik ediyor. Yılın en önemli Türk dizilerinden biri kabul edilen Fatma, yeni dönem yapımlar arasında oldukça dikkat çekiyor.

Pieces of Her

Kitap uyarlaması olarak çekilen dizi Netflix’in 8 bölümlük mini dizilerinden biri oldu. Alışverişe çıkan anne kızın silahlı bir çatışmanın ortasında kalmasıyla başlayan aksiyon ve heyecan dolu bu dizi tek solukta bitireceğimiz dizilerden biri olacak.

50 Metrekare

Dizinin senaristliğini usta isim Burak Aksak, yapımcılığını ise BKM yapım üstleniyor. Başrolde yer alan Engin Öztürk, Gölge isimli karakteriyle ve hayatından mutlu olmayan, hayatını değiştirmek isteyen biri olarak karşımıza çıkıyor. Gölge’nin, 50 metrekare bir terzi dükkanında yaşadığı değişimi anlatacak olan dizi izleyiciyi ekrana kilitleyecek kadar iddialı bir yapım.

Jupiter’s Legacy

Günümüzün en popüler konularından olan süper kahramanların ilk versiyonlarına değinen dizi, 1930 yılında ve günümüzde geçiyor. İlk kahramanları ve onların mirasını devam ettirmeye çalışan günümüzün kahramanlarını izleyeceğimiz bu yapımda çokça süper güce maruz kalacağız.

Bir Denizaltı Hikayesi

Uzun zamandır ekranda göremediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix dizisiyle geri dönüyor. Dizinin türü aksiyon ve macera. Adından da anlaşılacağı üzere hikaye bir denizaltında geçiyor. Dünyayı yıkan bir felaketten sonra araştırma yapmak için deniz biyoloğu Arman ve ekibi, askeri bir denizaltıya binerek gizemli bir yolculuğa çıkıyor.

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 2 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.