Son Zamanlarda Gözümüzü Alamadığımız 10 Issız Adam

Buradasınız

Sev 18 Ocak 2016

chet faker

Kaynak

Yakışıklı, başarılı ve nazik erkeklerinin hepsinin hali hazırda kapıldığını düşünüyorsanız, büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Depresyona girmeyin, karalar bağlamayın, talihinize küsmeyin, sadece büyük düşünün!

Onlar kalplere bungee jumping yaptırtan yüzlerini başarılı hayatlarıyla süslediler ve kendilerine geniş bir hayran kitlesi edindiler ve hâlâbekârlar!

Alex Pettyfer

alex pettyfer

Kaynak

1990 yılında hayata gözlerini açmış bu yakışıklı İngiltere’nin asil topraklarından geliyor. Modellik ve oyunculuk yapıyor, kendisini “I am Number Four” ve “Beastly” filmlerinden tanıyoruz.

Ayrıca “Stormbreakers” filmindeki rolüyle de İngiltere’nin Oscar’ı sayılan Empire Awards’ta en yetenekli genç sanatçı seçildi.

Alexander Skarsgard

Alexander skarsgard

Kaynak

“True Blood” ve “The East” dizilerinin karizmatik yakışıklısı İsveç doğumlu ve tam 37 yaşında. Eh, yaşı gelmiş gibi görünüyor, bakalım kim kapacak?

Chris Wood

chris wood

Kaynak

“The Vampire Diaries” dizisinin 27 yaşındaki Amerikalı yakışıklısı hâlâ bekâr geziyor ve orman yeşilinde gözleriyle etrafına bakıyor, ruh eşini bulmak için.

Chet Faker

chet faker 2

Kaynak

Bir adam düşünün, hem yaptığı müzikle hem de görünümüyle kadınların kalbini sıcak çikolataya çevirsin. İşte o adam Chet Faker.

Tom Hardy

tom hardy

Kaynak

“Inception” filmindeki müthiş performansı asla unutulmayacak olan 1977 doğumlu İngiliz’in fotoğrafını, sözlüklerdeki yakışıklı açıklamasına koysak, kesinlikle cümlelerden daha açıklayıcı olur.

Justin Bieber

justin bieber

Kaynak

“Belieber” akımını varlığıyla ortaya çıkarmış genç müzisyen, doksan ve milenyum neslinin hayallerini süslüyor. Bebek yüzlü sıfatının yüzde yüz hakkını veren Justin Bieber, umarız ki daimi bekâr kalır, yoksa çok fazla gözyaşı olacak.

Çağatay Ulusoy

cagatay ulusoy

Kaynak

“Medcezir” ve “Adını Feriha Koydum” dizisinin kumral yakışıklısı bu sıralar Türk genç kızlarını mükemmel bakışlarıyla hipnotize etmiş durumda. “Yavru baban nereli, nereden bu kaşın gözün temeli?”sorusundan çok sıkılan Çağatay’ı yakında yeni bir projede Merve Boluğur’la beraber başrollerde izleyeceğiz.

Son yıllarda biraz yaramazlıklarla anılmış olsa da, gençliğine verelim ve onu düzene sokacak bir kadının hayatına girmesini bekleyelim.

Zac Efron

zac efron

Kaynak

“17 Again” filminden hatırladığımız 1987 doğumlu Amerikalı ortamın hızlı çapkınlarından biri olarak biliniyor. Bakalım hangi kadın onu yola getirecek?

 

 

Kıvanç Tatlıtuğ

kıvanc tatlıtug

Kaynak

Milli yakışıklımız. Şu sıralarda ilişkisinin sallantıda olduğu söyleniyor, belki birilerinin duaları kabul oluyordur, kim bilir?

Leonardo DiCaprio

dicaprio

Kaynak

Leonardi Dicaprio’yu çok anlatmaya gerek yok, hepimiz tanıyoruz kendisini. Ona Oscar vermeyen eller utansın.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
7 + 6 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.