Romantik Erkek Olmak Düşündüğünüzden Daha Kolay: 7 Altın Öneri

Buradasınız

Sev 30 Aralık 2020

Romantik davranışlar, bir ilişkinin dinamiğini koruyan temel unsurlardandır. Kadınlar ilişki içinde özel ve değerli olduklarını hissetmek isterler. Bunun için çok maliyetli ya da aşırı abartılı jestlere de gerek yoktur. Çok içten söylenen bir “seni seviyorum” cümlesi dahi yeterlidir. Sizler için ufak görünen ancak ilişkinizi romantizmin en üst seviyesine taşıyacak altın önerileri derledik.

Kendi ellerinizle hazırladığınız bir akşam yemeği

Aklınıza gösterişli sofralar gelmesin. Basit tariflerle şık ve romantik bir yemek hazırlayabilirsiniz. Önemli olan eşinize veya sevgilinize seni için çabaladım mesajını verebilmeniz. Bu mesaj karşı tarafı oldukça mutlu edecektir. Yemeğe değil yemeğin yarattığı atmosfere odaklanın.

İltifat etmekten asla çekinmeyin

Güzel cümlelerin pozitif enerjileri vardır ve onları sesli söylemek ortama da olumlu enerji yayar. Bu sebeple sevgilinize ya da eşinize onu sevdiğinizi, düşündüğünüzü hissettiren sözler söylemeniz, sizi onun gözünde oldukça romantik yapacaktır. Mesela soğuk kış günlerinde atkısını almadan çıkmamasını ve hastalanmasından korktuğunuzu söylerseniz onu düşündüğünüzü belli etmiş olursunuz.

Fotoğraflar anıları canlı tutmanın en iyi yolu

Eşinizi veya sevgilinizi en mutlu edecek hediyelerden biri, sizin hazırladığınız ve birlikte çekildiğiniz fotoğraflardan oluşan bir albümdür. Anılarınızı tekrar hatırlayarak çok romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Her fotoğrafın altına güzel cümleler yazarak etkiyi artırabilirsiniz.

Sarılmak en iyi ilaçtır

Sarılmak insana kendini güvende ve huzurlu hissettirir. En moralinizin bozuk olduğu anda sevdiğiniz bir insana sarılmak kötü ruh halinize oldukça iyi gelir. Bu sebeple eşinize veya sevgilinize sarılmaktan çekinmeyin. Bu ona sevildiğini hissettirecektir.

Baş başa vakit geçirin

Yoğun geçen şehir yaşamı içerisinde bir süre sonra çiftler fark etmeden uzaklaşıyorlar ve birbirlerine karşı tahammülsüzleşiyorlar. Bir ilişkinin çıkmaza girmesine hatta bitmesine neden olan en büyük etkenlerden biri olan bu durumun olmasını engellemek için duygularınızı canlı tutmalısınız. Beraber vakit geçirerek hislerinizi dinamik tutabilirsiniz. Birlikte kitap okuyabilir, film izleyebilir ya da yürüyüş yapabilirsiniz.

Sevgililer gününü ya da yıl dönümünü beklemeyin

Kutlama yapmak için özel günleri beklemeyin. Normal sıradan bir günü sadece beraber olduğunuz için kutlayabilirsiniz. Eve küçük bir pastayla ya da sevgilinizin en sevdiği çiçeklerle yanına gidip sürpriz yapmanız onu çok mutlu edecek ve sizi de çok romantik bir erkek yapacaktır.

Öz güveniniz her zaman yüksek olmalı

Siz kendinize ne kadar güvenirseniz karşı tarafa da o kadar güven verirsiniz. Romantik bir erkek olmak için önce kendinize güvenmelisiniz. Her davranışınızdan bu belli olmalıdır. Partnerinize ilişki içerisinde bu güveni hissettirebilirseniz davranışlarınız onun gözünde oldukça romantikleşecektir.

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 19 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.