Ana içeriğe atla

Erkek

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Mutlu Bir İlişki İçin Erkeklere Öneriler
Mutlu Bir İlişki İçin Erkeklere Öneriler

iyihisset.com

22 Ara 2020

Mutlu bir ilişki ve birliktelik, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmek için çok önemlidir. Birlikte olduğunuz insanla aynı frekansı yakalamanız ve bunu hayatınızın geneline yaymanız, hemen her şeyin daha keyifli olmasını sağlayacaktır. Peki erkekler için mutlu bir ilişkinin sırrı nedir? Sevdikleriyle bir ömür mutlu bir ilişki kurmak isteyen erkekler için birkaç önerimiz var.

Açık iletişim kurun

Mutlu birlikteliklerin sırrı yaşamın her anında açık iletişim kurmaktan geçer. Eşiniz ya da sevgilinizle hemen her şeyi açık iletişim yoluyla paylaşın, onu görün, duyun, anlayın ve siz de tüm bunları ona karşı en net halinizle yapın. Açık iletişimin olduğu yerde sıkıntılar birikmeyecek ve büyümeden hallolacaktır.

Eşinizi dinleyin

Mutlu ve huzurlu bir ilişki için karşınızdaki kişiyi dinlemelisiniz. Günün koşturmacası ve yaşanan yoğun stresler nedeniyle zaman zaman bu zor olsa da hayatı birlikte yaşadığınızı unutmadan onu her koşulda dinlemeye ve anlamaya gayret edin. Bu şekilde onun yanında olduğunuzu gösterecek ve onu anlayarak iyi ve kötü zamanlarında yanında olabileceksiniz.

Affetmeyi ve unutmayı bilin

Bir ilişkiyi yıpratan ve çoğu zaman bitmesine de neden olan durumlardan biri ortaya çıkan sorunları unutmamak, gelecekte her fırsatta hatırlamak ve bu nedenle hiçbir koşulda affedememektir. Bir erkek olarak geçmişte yaşadıklarınızı orada bırakın ve karşınıza çıkan ilk sorunda onları hatırlamaktan vazgeçin.

Onu takdir edin

Herkes takdir edilmek ve doğru yaptığını düşündüğü olaylar ve davranışlar sonucunda bunun çevresi tarafından fark edildiğini görmek ister. Bu durum kadınlarda erkeklere oranla biraz daha fazla görülebilir. Bir erkek olarak daha mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız, onu yaptığı şeyler için takdir edin ve onurlandırın. Yaptığı güzel şeyleri ona açıkça söylemekten çekinmeyin.

Beklentilerinizi yüksek tutmayın

Sadece kadın-erkek ilişkilerinde değil, yaşamın genelinde mutluluğun en önemli sırlarından biri çevrenizdeki kişilerden beklentilerinizi yüksek tutmamaktır. Herhangi bir sebeple ve her ne durumda olursa olsun, beklentileriniz daha düşük seviyede olursa onlara ulaşmanız daha kolay olacaktır. Bir erkek olarak sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizi de buna göre dengelerseniz, siz de daha mutlu olabilir ve onu da daha mutlu edebilirsiniz.

Seçimlerinizi tek gibi düşünüp birlikte yapın

Güzel, keyifli, mutlu ve uzun süreli bir ilişkinin en temel sırlarından biri de hayata dair tüm seçimleri karşınızdaki kişiyle birlikte yapmaktır. Bir erkek olarak hayatınızın herhangi bir döneminde biriyle güzel bir ilişki yaşamaya başlayabilirsiniz. Bir birey olarak hayata ve dünyaya dair fikirleriniz seçimlerinizi yaparken etkili olacaktır ancak bir ilişki yürütürken partnerinizin de görüşlerini almak ve kararları ortak olarak vermek mutluluğun kapısını aralayacaktır.

Yaşam uzun ve risklerle dolu bir yol. Bu uzun yolda sizi ve sevdiğiniz insanı birçok zorluk bekliyor. Başınıza gelebilecek herhangi bir olası riske karşı hazır olmak ve bugünden bir adım atarak önlem almak için siz de QNB Sigorta’nın sunduğu Benim Seçimim Hayat Sigortası’nı yaptırabilirsiniz. Hastalıklara ve kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alacak bu sigorta ile dokuz farklı teminat seçeneğinden dilediğinizi seçebilir ve sigorta şartlarını kendinize göre belirleyebilirsiniz.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Erkek yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.