Her Erkeğin Gardırobunda Bulunması Gereken 7 Parça

Buradasınız

Sev 08 Temmuz 2019

 

Şık görünmek, kadınlar için de erkekler için de oldukça önemli bir konu. Moda ise sürekli değişen dinamik bir kavram. Modayı takip etsek bile her gün değişen trendlere ayak uydurmamız oldukça zor. Ancak bazı zamansız parçalarla günü kurtarmak da hayal değil. Peki, gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken, her döneme uyum sağlayan giysiler ve aksesuarlar neler? Her erkeğin gardırobunda bulunması gereken 7 parçayı sizler için listeledik. 

1. Beyaz tişört
 


Jean ve beyaz spor ayakkabıyla kombinleyip şık bir görünüm elde edebileceğiniz beyaz tişörtler, gardıropların vazgeçilmez parçalarından. Gece ya da gündüz farklı kombinler yaparak kullanabileceğiniz beyaz tişörtlerde kilit nokta ise kesimi. Vücudunuza oturan ürünleri tercih ederseniz çok daha hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

2. Siyah deri ceket
 
Şüphesiz erkeklere en çok yakışan giysilerden biri deri ceketler. Gardırobunuzda bulunduracağınız bu parçayı özellikle sonbahar aylarında gömleklerin ya da tişörtlerin üzerine giyebilir ve şık bir şalla kombinleyebilirsiniz. 

3. Beyaz spor ayakkabı
 
İlkbahar - yaz aylarında herkesin ayağında görmeye alıştığımız beyaz spor ayakkabılar gardırobun olmazsa olmazlarından. Spor giyimi sevenlerin mutlaka sahip olması gereken beyaz spor ayakkabıları jean ve şortlarla birlikte kullanabilirsiniz. 

4. Koyu renk bir jean

Her yıl farklı bir modelleri üretilen, modası asla geçmeyen ve eskimeyen parçalardan biri de jean’ler. Gömlek ve blazer ceketle kombinleyip şık bir görünüm oluşturabilir, tişört ve deri ceketle tamamlayarak spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Hemen hemen her şeyle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu parça, kesinlike her erkeğin gardırobunda bulunması gereken kurtarıcı ürünlerden. 

5. Siyah takım elbise
 
Davetler, yemekler, toplantılar… Şık etkinliklerin vazgeçilmezi takım elbiseler, her erkeğin gardırobunda mutlaka bulunması gereken parçalardan biri. Ancak takım elbise seçerken dar kesimli ve daha modern çizgilerde tercihler yapmaya özen gösterin. 

6. Beyaz poplin gömlek
 
Hem günlük olarak hem de özel davetlerde giyebileceğiniz beyaz poplin gömlekler birçok durumda kurtarıcı olabilir. Takım elbiselerin içine giyebileceğiniz gibi, jean ya da kumaş pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu gömlekler de yine gardırobunuzdan eksik etmemeniz gereken parçalardan. 

7. Her giysiye uyum sağlayan kaliteli bir saat
 
Erkekler için en şık ve kullanışlı aksesuarlardan ilk akla geleni, kol saati olacaktır kuşkusuz. Hem günlük hem iş kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz spor bir saat, gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken parçalardan.

Kaynak:

https://gq.com.tr/moda/her-erkegin-sahip-olmasi-gereken-21-temel-sey/1
https://www.menshealth.com.tr/her-erkegin-gardrobunda-bulunmasi-gereken-12-parca/

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 6 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.