Erkekliğe Sığmayan Göbekleri Eritme Yöntemleri

Buradasınız

Sev 12 Şubat 2016

erkekliğe sığmayan

Göbeğin zengin ve tatlı göründüğü günler eskide kaldı. Göbek, artık kendine bakmamayı ve sağlıksız beslendiğinizi göstermekten başka bir işe yaramıyor. 

Göbek tamamen yararsız değil tabi ki, mideyi ve iç organları korumak için birazı gerekli. Gerisi kas olursa, işte o zaman tadından yenmiyor.

Bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmak için gerekirse hulahop bile çevirir misiniz? Göbek gidene kadar sert erkek imajınızı bir kenara atabilir misiniz? O zaman buradan buyurun:

Topla Oynuyoruz Ama Futbol Değil

topla oynuyoruz

Öncelikle bir adet pilates topu edinmeliyiz, ihtiyacımız olacak. Pilates; erkeği bozmuyor, merak etmeyin. Daha sonrasında şınav çekme pozisyonuna gelip ayak bileklerimizin tam altına pilates topunu yerleştiriyoruz. Kollarımız tamamen dik açıda olmalı ve omurgamız da düz bir hizada olmalı. Daha sonrasında istediğiniz taraftan başlayarak bir ayağınızı yukarı doğru kaldırın, sonra da diğerini. Bu egzersizi gün içinde birkaç kez yapın.

Tuzla Konuşmanın Vakti Geldi, Bu İş Bitmeli

tuzla konuş

Tuz tam bir kilo tutucudur, ne kadar tuzluysanız o kadar çok su toplarsınız. O yüzden aşırı tuzlu yiyeceklerden uzak durun ve günlük aldığınız tuz miktarını minimuma düşürün. Böylece hem göbeğiniz hem de olası tansiyon riskleri tarihe gömülecek.

Onlar Tavşan Yemeği Değil, Artık Senin Yemeğin

onlar tavsan yemegi

Yeşillikler iyidir. Brokoli, kabak ve lahana gibi sebzeler hem yüksek besin değerlerine sahiplerdir hem de yağ oranları düşüktür. Daha ne olsun? Üstelik vücudun ihtiyacı olduğu antioksidanları sağlayarak sizi çok daha zinde ve güçlü yaparlar.

Kızarmış Patates ve Cips

kizarmis patates

Şimdiye kadar yapılmış tüm araştırmalar yanlışmış, kızarmış patates ve cips yağlanma yapmıyor; aksine yeterince yenildiğinde göbek bölgesinde baklavaların çıkmasını sağlıyorlarmış. Ne kadar güzel bir ütopik dünya oluşturduk değil mi? İnsan öyle bir dünya nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyor.

Üzgünüz, kızarmış yiyecekler ve cipsler yasak. Onlar dışarı taşan göbeğin temelidir diyebiliriz.

Egzersizi Sev, Magnezyumu Öp

egzersizi sev

Magnezyum vücudumuzda yaklaşık 300 fonksiyonda görev alıyor. Muz ve soya gibi yüksek magnezyum içeren yiyecekleri tüketenler, tüketmeyenlere oranla yağlanmaya karşı daha çok korunuyorlar.

Kanepeden kalkmak bazen çok zor olabiliyor, bunu herkes bilir ama göbeksiz bir hayat istiyorsanız günlük egzersizlerinizi yapmalısınız.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.