Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Giyilebilir Teknolojiler

Buradasınız

Sev 10 Nisan 2023

akıllı, erkek, giyilebilir, teknoloji, ürün

Giyilebilir teknolojiler son yıllarda popülerliği gittikçe artan ve birçok kişi tarafından da günlük hayatta daha fazla kullanılmaya başlayan ürünlerden. Gün içerisinde rutin olarak yapılan birçok işi üstlenen ve hayatı oldukça kolaylaştıran bu ürünler sağlık takibinden iş dünyasındaki aktifliğe, konforlu giyimden fonksiyonel birçok özelliğe kadar etki ediyor. Erkeklerin en çok tercih ettiği ve kullanmayı tercih ettiği giyilebilir teknolojilere dair yazımızı aşağıda bulabilirsin.

Akıllı Yüzük

akıllı, erkek, giyilebilir, teknoloji, ürün, yüzük

Erkeklerin de son dönemde en sık tercih ettiği giyilebilir teknolojilerden biri olan akıllı yüzükler, birçok farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Hem şık hem de estetik bir görünüme sahip olan bu yüzükler, fitness takibi, mobil bildirimler için titreşim gibi akıllı telefonlar ile eşleştirilerek sahip olunabilecek birçok özelliği parmağına taşıyor. Farklı fonksiyonlara sahip olan bu yüzükleri günlük yaşamında tıpkı akıllı saatler de olduğu gibi kullanabilirsin.

Akıllı pet tasması

akıllı, erkek, giyilebilir, teknoloji, ürün, pet tasması

Evcil hayvan bakan ve özellikle kedi ya da köpek sahibi olan erkeklerin en sık tercih ettiği giyilebilir teknolojilerden biri akıllı tasmalar. GPS teknolojisi ile desteklenen bu cihazlar, hayvan hakkında güncel bilgileri ve verileri içeriyor. Akıllı telefonlar ile uyumlu çalışan bir aplikasyon ile desteklenen ürün, evcil hayvanının bakımı ve beslenmesi konusunda sana bilgi veriyor.

Akıllı meditasyon takibi

akıllı, erkek, giyilebilir, teknoloji, ürün, vr

Yine erkeklerin en çok kullanmayı sevdiği giyilebilir teknoloji ürünlerinden bir diğeri muse olarak da ifade edilen meditasyon yardımcısı. Vücudun EKG, stres, oksijen seviyesi gibi bilgilerini ölçerek nasıl bir meditasyon egzersizi yapman gerektiğini gösteren bu cihaz, senin o andaki durumuna göre nasıl rahatlayacağını ve gevşeyeceğini gösteriyor. Zihnini boşaltmak ve dinlendirmek istiyorsan sen de bu akıllı giyilebilir cihazı tercih edebilirsin.

Akıllı uyku teknolojileri 

akıllı, erkek, giyilebilir, teknoloji, ürün, saat

Uyku seviyeni ölçen ve daha sağlıklı bir uyku düzeni yakalaman için sana yardımcı olacak akıllı giyilebilir teknolojileri de tercih edebilirsin. Akıllı saatlerin bir özelliği olarak öne çıkan bu sistemi farklı giyilebilir başlıklar ya da uyku şapkaları ile de kullanman mümkün. Uyku sırasında vücudunda olanları kaydeden ve sonraki uykular için yol gösterici öneriler de bulunan bu teknolojiler de erkekler tarafından sıkça kullanılıyor.

VR teknolojileri 

akıllı, erkek, giyilebilir, teknoloji, ürün, vr

Erkeklerin hem iş hem de eğlence amaçlı kullandığı giyilebilir teknolojilerden biri olan VR gözlüklerini de unutmamak gerek. Birçok farklı teknolojik ürün ve cihazla eşleşen ve iş yaparken kullanmanın dışında keyifli saatlerde oyun vb. aktiviteler için de tercih edilen VR gözlükleri, uzaktan bağlanma fonksiyonları ile de sosyalleşmenin yolunu açıyor. Birlikte vakit geçirmeyi seven erkekler için biçilmiş kaftan olan bir ürün.

Akıllı ayakkabılar

akıllı, erkek, giyilebilir, teknoloji, ürün, ayakkabı

Erkeklerin en sık tercih ettiği ve farklı teknolojik özellikleri ile öne çıkan ürünlerden bir diğeri de akıllı ayakkabılar. Şık ve estetik görünümleri ile kombinlerini tamamlayan bu ürünler, aynı zamanda birçok farklı vücut fonksiyonunu ölçüyor. Özellikle düzenli spor yapan erkeklerin tercih ettiği bu ayakkabıların fonksiyonları ise her geçen gün artıyor.

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.