Erkeklerin En Çok Sevdiği Otomobil Aksesuarları

Buradasınız

Sev 14 Ağustos 2021

erkek, otomobil, aksesuar, temizlik

Otomobiller birçok erkek için hayattaki en önemli kırmızı çizgidir ve özellikle kendi araçları söz konusu olduğunda akan sular durur. Yaşamlarının en değerli öznesi olarak ifade ettikleri otomobillerine gözü gibi bakarlar, sürekli ilgilenirler, bakımlarını aksatmazlar ve bunun da ötesinde çeşitli aksesuarlarla onu özelleştirerek tamamen kendilerine özgü hale getirirler. Bu konuda modifiye edilen araçların yanında otomobilin içine ya da dışına uygulanan farklı aksesuarlar erkeklerin yardımına koşar. Eğer sen de aracım benim her şeyim diyenlerdensen erkeklerin en çok sevdiği otomobil aksesuarları önerilerimize bir göz gezdirmek isteyebilirsin.

XENON ve LED farlar

erkek, otomobil, aksesuar, far, led, xenon

otomobilini bambaşka bir görüntüye sokacak ve havasını bir anda değiştirecek aksesuarların başında xenon ya da LED farlar geliyor. Bazı otomobil markalarında standart olarak sunulsa da hem ışık rengi, yoğunluğu ve kalitesi hem de şekli ile bu farlar, otomobilleri baştan aşağı farklı bir tasarıma kavuşturuyor. Gece yakıldığında araca değişik bir hava veren bu farlardan kendi otomobiline uygun olanlardan birini seçebilir ve sen de sanki yeni bir araca binmiş hissiyatını yaşayabilirsin.

Araç için ekstra ses sistemleri

erkek, otomobil, aksesuar, ses sistemi, hoparlör

Her otomobilde bir ses sistemi mevcut ancak bunun ötesinde birçok erkek, ekstra bazı uygulamalarla araçlarındaki eğlence dünyasını bambaşka noktalara taşıyor. Aracın bagajına yerleştirilen yeni ve daha güçlü ses veren sistemler ve yine araç içerisinde farklı noktalara konumlandırılan hoparlörlerle kendini yolda DJ gibi hissetmen mümkün. Özellikle bası kuvvetli veren bu sistemler, hemen her araca uygulanabiliyor ve ihtiyaca göre farklı kuvvetlerde olabiliyor.

Neon ışıklar

erkek, otomobil, aksesuar, neon, ışık

Aracını çok farklı bir tasarıma kavuşturacak ve normalin dışına çıkaracak bir diğer aksesuar da neon ya da led ışıklardır. Özellikle aracın altına ya da kapıların iç ya da alt taraflarına yerleştirilen bu ışıklar, ambiyansa göre farklı renklerde yakılabiliyor  ve aracı tamamen senin yaşam zevki ve tarzına göre şekillendiriyor.

Araç çıkartmaları

erkek, otomobil, aksesuar, çıkartma, boya

Yine aracını tamamen sana özel yapacak ve bir eşini daha bulamayacağın hale getirmene yardımcı olacak aksesuarlardan biri de çıkartmalardır. Tamamen senin kendi kişisel zevklerine göre seçeceğin bu çıkarmaları aracın farklı yerlerine uygulayarak yepyeni bir tasarım elde etmen mümkün. Birçok erkek tarafından araçlarını farklılaştırmak için tercih edilen çıkartmalar, zaman zaman farklı tasarımcılar tarafından da özel olarak yapılabiliyor.

Aracını kendine özel hale getirebilirsin

erkek, otomobil, aksesuar

Otomobilini ilk aldığın andan itibaren tamamen değiştirmek ve kendine has bir hale sokarak farklılaştırmak için yapabileceğin daha çok farklı uygulamalar var. Bunlar arasında erkeklerin en çok tercih ettikleri arasında araç altı aerodinamik tasarımlar, cam rüzgarlıkları ve bagaj üstü spoilerleri, farklı jant modelleri, araç filmleri ve kaplamaları gibi uygulamalar da bulunuyor.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 5 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.