Erkekler İçin Her Dönemin Vazgeçilmezi Olan 5 Zamansız Parça

Buradasınız

Sev 27 Şubat 2020

Erkek modası, kadın modası kadar göz önünde bulunmasa da kendine has klasiklerinin olduğu bir gerçek! Spor giyim tarzından tutun da klasik giyim tarzına kadar her stilin kendine özgü vazgeçilmez parçaları bulunuyor. Tabii bazı parçalar var ki stiliniz nasıl olursa olsun dolabınızdan eksik olmuyor.

 

Erkekler için her dönemin vazgeçilmezi olan zamansız parçaları yazdık. İşte her erkeğin dolabında bulunması gereken 5 parça…

 

1. Blazer ceketler

Erkek modası denildiğinde akla gelen ilk parçalardan biri de blazer ceketler! İster son dakikada çıkan önemli bir toplantıya katılın ister arkadaşlarınızla kahve içmeye çıkın; blazer ceketler kurtarıcınız olmaya hazır! Tabii her erkeğin dolabında bulunan bu zamansız parçanın vücut ölçülerinize uygun olması ve temiz bir görüntü sunması şart. Eğer hala bir blazer ceketiniz yoksa bu sezonun modası olan ekoseli ceketlere bir şans verebilirsiniz.

 

2. Şık bir saat

Biliyorsunuz ki doğru bir stil, detaylarda gizlidir! Modası asla geçmeyecek şık saatler, kombinlerinizin kahramanı olmaya hazır. İster partide ister işte, dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz kol saatleri her erkeğin sahip olması gereken parçalardan biri. Tabii günümüzde şık saatlerin pek de uygun fiyatlı olmadığını biliyoruz. Eğer bütçenizi zorlamak istemiyorsanız kayışı değiştirilebilen saatlerden tercih edebilir, her kombininiz için farklı bir saat yaratabilirsiniz.

 

3. Beyaz gömlek

Zamansız başka bir parçayla listemize devam edelim: Beyaz gömlekler! İster hafta sonu jean ile kombinleyin ister işe giderken şık bir takım elbisenin içerisine giyin. Beyaz gömlekler sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz! Tabii karizmatik bir görüntü için lekesiz ve üzerinize oturan bir beyaz gömlek tercih etmeniz şart.

 

4. Takım elbise

Yıllardır yerini koruyan zamansız bir parçayla karşınızdayız: Takım elbiseler! Her özel organizasyonun ya da resmi davetin vazgeçilmezi olan takım elbiselerin tarihi 1860’lara kadar uzanıyor. İlk olarak İspanya’da kullanılmaya başlanan takım elbiseler şu anda tüm dünyaya yayılmış durumda! İyi bir takım elbise seçmenin kolay olmadığını kabul etsek de her erkeğin en az bir tane takım elbisesi olması gerektiğini düşünüyoruz.

 

5. Basic tişörtler

2000’lerle birlikte yükselişe geçen ve günümüzde yerini sabitleyen başka bir klasikle karşınızdayız: Basic tişörtler! Konserlerden partilere, kahvaltılardan doğa yürüyüşlerine, nerede isterseniz orada giyebileceğiniz basic tişörtler, erkeklerin kurtarıcısı olmaya devam ediyor. Güzel bir jean ile kombinlendiğinde oldukça çekici bir görüntü elde etmenizi sağlayan bu tişörtler, dolabınızda mutlaka bulunması gereken parçalar arasında yer alıyor.

 

Kaynak:

https://mag.morhipo.com/erkek-stili-101-zamansiz-parcalar/

https://onedio.com/haber/erkek-stili-icin-anahtar-parcalar-397232

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.