Erkek Erkeğe Takılmak İsteyenlere 7 Hafta Sonu Aktivitesi Önerisi

Buradasınız

Sev 21 Ekim 2019

 
Bazen yalnızca erkek erkeğe vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sadece yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir grupla yapacağınız hafta sonu aktivitesi adeta bir terapi etkisi yaratabilir. Yapılacak pek çok aktivite olmasına rağmen aklınıza parlak bir fikir gelmiyorsa erkek erkeğe takılmak isteyenler için derlediğimiz 7 hafta sonu aktivitesi önerisinden biri muhakkak aklınızı çelecektir. 

1. Kamp 
 


Doğa tutkunu bir arkadaş grubunuz varsa hafta sonu için bir kamp planı yapabilirsiniz. Akdeniz’de, Ege’de ya da İstanbul’a yakın noktalardaki kamp alanlarından faydalanabilirsiniz. Uzun doğa yürüyüşleri yapıp şehrin kalabalığından uzaklaşabileceğiniz, bisiklet turuna çıkıp balık tutabileceğiniz bu kamplar, erkek erkeğe vakit geçirmek için keyifli bir seçenek olacaktır.

2. Kayak 
 
Ekstrem aktivitelerden hoşlanıyorsanız arkadaş grubunuzla hafta sonu için bir kayak planı organize edebilirsiniz. Yurt dışına çıkmak için yeterli vaktiniz veya bütçeniz yoksa Erciyes, Kartalkaya, Palandöken, Uludağ, Kartepe ve Sarıkamış gibi yurt içi kayak merkezleri hafta sonunu geçirebileceğiniz ideal yerler. Siz sadece kayak malzemelerinizi hazırlayın ve eğlencenin tadını çıkarın!

3. Go kart
 
Erkek erkeğe yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biri de şüphesiz go kart! Hız tutkunu arkadaşlara sahipseniz hafta sonu planına go kartı da ekleyebilirsiniz. Pek çok yerde mevcut olan go kart pistlerine gitmeden önce, arayıp rezervasyon yaptırmanızda fayda var. 

4. Laser tag 
 
Oyun meraklısıysanız temel olarak paintball’a benzeyen ancak bambaşka bir deneyim sunan laser tag’i haftasonu planınıza dahil edebilirsiniz. Bir strateji oyunu olan laser tag, takımlar halinde oynanıyor. Laser tag’de oyuncular, üzerlerinde taşıdıkları kızılötesi alıcı verici KİT'ler yardımıyla farklı senaryo ve görevlerde başarılı olabilmek için mücadele ederken birbirlerini eleyerek puan kazanmaya çalışıyor. İstanbul’da birçok mekanda bulabileceğiniz bu keyifli aktivite için gideceğiniz yeri önceden arayıp bilgi almayı ve rezervasyon yaptırmayı unutmayın. 

5. Paintball 


Açık ya da kapalı alanlarda oynanabilen paintball da oyunsever arkadaş grupları için oldukça keyifli bir haftasonu aktivitesi. Hem bireysel hem de takımlar halinde oynanabilen paintball’da oyuncular, ellerinde taşıdıkları boya fırlatan silahlarla birbirlerini vurmaya çalışıyor.

6. Poligon
 
Adrenalin seven ve heyecanı biraz daha artırmak isteyen arkadaş grupları poligonda yeteneklerini sergileyebilir. Erkek erkeğe gidebileceğiniz en keyifli yerlerden biri olan poligonda, birkaç atış yapıp stres atabilirsiniz. 

7. Dalış
 
Büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralayan dalış sporu, kalabalık gruplarca yapılacak en ideal aktivitelerden biri. Su altına meraklı arkadaşlarınızla bir tekne kiralayıp bakir koyların nadir canlılarını keşfedebilir, hafta sonunuzu sonsuz maviliklerin derinliklerinde geçirebilirsiniz. Pek çok dalış tutkununun uğrak noktası olan Ege Denizi'nin kuzey kesimindeki Saroz Körfezi oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Daha önce dalış yapmadıysanız deneme dalışıyla işe başlayabilirsiniz.

Kaynak:

https://www.theodysseyonline.com/tips-for-best-bro-date-ever

https://www.buzzfeed.com/scaachikoul/tk-ways-to-celebrate-international-mens-day

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
13 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.