Babalar Günü'nde Onu Farklı Hissettirecek 5 Hediye Önerisi

Buradasınız

Sev 11 Haziran 2020

Haziran ayının 3. pazar günü kutlanan Babalar Günü için herkes babalarına en anlamlı hediyeyi seçmek, almak ister. Babalar çocukları için sıcak bir kalp, güvenebilecekleri bir çınar gibidir. Peki, bu anlamlı günde çok sevdiğimiz babalarımız için ne hediye almalıyız? Sizler için derledik…

Hobileri için özel bir hediye

Babalar Günü yaz aylarının başında olduğu için onu mutlu edecek hediye alternatiflerinden biri de özel bir balık ve av setidir. Eğer babanızın balıkçılık, avcılık, kampçılık gibi bir merakı varsa yaz aylarında keyifli vakit geçirmesini sağlayacak bir set hediye edebilirsiniz.

Prestijli Bir Set

Ailesi kadar işine de düşkün olan babalar için prestijli bir set hazırlayabilirisiniz. İçerisine kravat, şahsa özel ajanda, şahsa özel bir kalem ve gömlek koyabilirsiniz. Babanızın zevk ile kullanacağı set ile ona kendini farklı hissettirebilirsiniz.

Şahsa Özel 3 Boyutlu Biblo

Babanız için mesleği, hobileri veya sevdiği film karakteri gibi farklı özellikleri barındıran üç boyutlu biblo tasarımı yaptırabilirsiniz. Belki bir Superman kostümünde kendisini görmek onu daha güçlü hissettirebilir. İstediğiniz boyut ve tarzda babanızın şahsına biblolar hazırlayabilir ve kendisini özel hissettirebilirsiniz.

Şahsa Özel Köstekli Saat

Babanız için şahsına özel alacağınız bir köstekli saat kendi klasına daha da bir hava katmasına yardımcı olabilir. İçerisine ismini yazdırdığınızda ondan mutlusu olmayacaktır. Özellikle nostaljiyi seven bir yapıya sahip babanız varsa bu hediye ile değmeyin keyfine.

Maket yaptırın

Masaların üzerinde çok şık duran maketler her zaman anlamlı bir hediye olmuştur. Babanızın sevdiği şeyleri düşünerek ona özel maketler yaptırabilirsiniz. Hazır satın alınabileceği gibi kendisinin yapmamsı için parçalar halinde de satın alabilirisiniz. Masasında sevdiği bir şeyi gördüğünde kendisini mutlu hissetmesine sebep olabilirsiniz.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.