Ana içeriğe atla

Erkek

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Arabanı Nasıl Güzelleştirirsin? Sana Özel Bir Model İçin Tuning Önerileri
Arabanı Nasıl Güzelleştirirsin? Sana Özel Bir Model İçin Tuning Önerileri

iyihisset.com

28 Kas 2021

otomobil, araba, güzelleştirme, tuning

Yeni arabalar her zaman güncel teknolojiye sahip olmaları ve estetik duruşları ile güzellerdir. Ancak onlardan birini istiyorsan bunun için zaman zaman ciddi bütçeler ayırman gerekebilir. İyi haber ise hayalindeki gibi bir araca sahip olmak ve istediğin tüm değişiklikleri yapabilmek için yeni bir araba satın almadan da sahip olduğun arabayı özelleştirebilirsin. Yeni veya kullanılmış bir araba aramak yerine, bazen sahip olduklarını geliştirmek ve özelleştirmek mantıklı olabilir. İşte sana özel bir araba için tuning tüyoları…

Yedek parçacılarla dost olma zamanı

otomobil, araba, güzelleştirme, tuning

Eğer arabanı güzelleştirmek ve sana uygun şekilde özelleştirmek istiyorsan öncelikli olarak piyasayı yakından takip etmen gerekir. Her geçen gün yenilenen ve değişen tuning pazarındaki trendleri bilmeli ve bunlar için uygun malzemeleri bulabileceğin yedek parçacılarla dost olmalısın. Bugün birçok araca, diğer otomobillerden çıkmış yedek parçalar takılabiliyor. Tamirciler, gözüne güzel gelmeyen arabanı hayalindeki şekle büründürmek için sana yardımcı olacaklardır.

Performans lastiklerini deneyebilirsin

otomobil, araba, güzelleştirme, tuning, lastik

Arabanızın öne çıkması için biraz doku eklemek istiyorsan, bunu yapmanın en iyi yolu özelleştirilmiş performans lastikleri olabilir. Lastik mağazaları, aralarından seçim yapabileceğin çok sayıda çeşide sahiptir. Bütçene bağlı olarak, alt uçtan üst düzeye kadar farklı lastikleri bulabilirsin. Seçeceğin lastiğin aracının dış görüşüne olan etkisini de unutma.
 

Turbo kitleri alabilirsin

otomobil, araba, güzelleştirme, tuning, turbo, kit

Tamamen hızlı arabanı süper hızlı bir arabaya dönüştürmek için süper turbo kiti takmak gibisi yoktur. Bir turbo kiti, motorunuzun performansını önemli ölçüde artırabilir. Eski motorunu daha da kuvvetlendirmek ve bunu aracının her yanında hissetmek için turbo kitlerle aracını güçlendirmen yeterlidir.

Bodykitlerin tam zamanı

otomobil, araba, güzelleştirme, tuning

Gövde kitleri, sürüşünüzü tamamen elden geçirmenin en iyi yollarından biridir. Ciddi bir izlenim bırakmak istiyorsan, uygun bir vücut kiti senin için ideal olabilir. Herkes bu seçenek için uygun değildir, ancak bazıları için eski arabalarını şıklığa çeviren tam dönüşüm olabilir.
 

Karbon gövde parçalarına ne dersin?

otomobil, araba, güzelleştirme, tuning

Karbon uzmanları, yeni hafif karbon fiber alternatifler için araç panellerinizi değiştirebilir. Bu, daha az ağırlık ile aracınızın performansı artırabilme anlamına gelir. En iyi yanı ise aracın, yoldan geçenlere havalı ve çekici görünür.

 

 

 

 
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Erkek yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.