Yeni Ay İkizler Burcunda!

Buradasınız

Sev 12 Haziran 2018

Çarşamba günü akşam saatlerinde İkizler burcunda bir Yeni Ay bizi beklemekte. Yaz döneminin zorlu tutulmaları ve Mars retrosundan önce son çıkış!

Aralık ayında İkizler Dolunay’ı tutulmalar öncesi son Dolunay’dı. Bir de dönüp bakalım, o dönemde ne gibi kararlar aldınız ve bu kararlar uğruna neler yaptınız? Şimdi, bizi değiştirmeye gelen yeni tutulmalar öncesinde İkizler Yeni Ay’ı ile seçenekleri gözden geçirme zamanı! Şimdiye kadar denediğiniz, işe yaramayan ne varsa atın gitsin. Bu Yeni Ay, esnek olmak, seçeneklere kendini açmakla ilgili!

Yeni Ay haritası öncü akslar üzerine kurulu; bu da karar verebildiğimiz sürece aksiyon alacak gücümüzün olacağını gösteriyor. Kendi yolumuzu kendimiz açmakla ilgili. Yeni Ay’ların hepsi iyi dilekler, niyetler ve yeni başlangıçlarla ilgiliyken; bu seferki daha güzel haberler getirecek. Zira İkizler Yeni Ay’ı birçok olumlu sabit yıldız ile açıda; Mintaka, El Nath, Capella, Alnilam ve Bellatrix..

Aslına bakarsanız oldukça keyifli, oyuncu, iletişimci, neşeli ve iyi haberler taşıyan bir göksel olay diyebiliriz. Keşfetmek isteyen, merak eden bir ruh halinde olacaksınız. Seçeneğiniz de bol olacak. Bu nedenle bir karar alıp yola çıkmakta zorlanabilirsiniz. Farklı seçenekleri keşfetmek, bir alanda sabit kalmaktan daha keyifli gelebilir. Ama, Haziran sonunda Mars geri hareketine başlayacak ve Ağustos sonuna kadar bu halde olacak. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmak zor ve verimsiz olacaktır. İşte tam da bu sebepten, bu günlerde seçenekleri inceleyip, maceraya atılmayı tercih etmeli ve  tercihinize odaklanıp, yola çıkmalısınız.

Bu günler; yeni bir eğitime başlamak, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işleri denemek, iletişim ile ilgili projelere başlamak, basın-yayın ve yazı alanlarıyla ilgilenmek, hukuki işleriniz ya da lanse edilecek ürünleriniz varsa bunları halletmek için oldukça uygun olacaktır.

İkizler Yeni Ay’ı ile bol sohbetli, meraklı, yeni kişilerle tanışılan, eğlenceli, az biraz da dedikodulu bir bayram tatili sizleri bekliyor gibi duruyor!

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 5 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.