Terazi Burçlarının En İlginç 5 Özelliği

Buradasınız

Sev 02 Ekim 2018

Burçlar arasında sakinlikleri, dinginlikleri, sevecen yapıları ve sakin kişilikleri ile öne çıkan Terazi burçları, dengeli yapısıyla girdiği her ortamda dikkatleri hızla üzerine çeker. Teraziler, isimlerinin tam karşılığı olarak adaletli ve dengeli olmayı temsil ederler. Terazi burçlarının en belirgin ve ilginç özelliklerini bu yazımızda derledik.

Her zaman kibar ve naziktirler

Terazi burçlarının en dikkat çeken özelliklerinden biri son derece kibar ve nazik olmalarıdır. Hiçbir zaman kaba davranışlar sergilemeyen Teraziler, uyumlu olmayı çok severler ve bunu hayatlarının her anına yaymayı tercih ederler.

Planlı ve programlı olmayı tercih ederler

Terazi burçlarının en belirgin özelliklerinden bir diğeri de hayatlarındaki her hareketi son derece planlı ve programlı şekilde yapmalarıdır. Duygusal zekaları olduğu kadar mantıkları ve karar verme yetenekleri de oldukça gelişmiştir. Karşılaştıkları her olay karşısında doğru kararlar vermek için düşünmeye ve buna göre plan yaparak adım atmaya özen gösterirler.

Teraziler, doğal olarak sahip oldukları planlama yetenekleri ile her zaman geleceklerine yönelik önemli adımlar atarlar. Bugünden yarını planlamayı kendilerine bir yol olarak seçen Terazi burçları, Uzun Süreli Hayat Sigortası ile de sağlıklı ve mutlu bir geleceğe sahip olmak için adım atıyorlar. Kaza sonucu sakatlık durumunda maddi güvence de sağlayan bu sigorta ile kendilerini ve sevdiklerini bugünden koruma altına alıyorlar.

Asık suratlı Terazi bulamazsınız

Burçlarının genel bir özelliği olarak tüm Terazi burçları, güleryüzlü, sakin ve sevecen bir karaktere sahiptirler. Yüzlerinden tebessüm neredeyse hiçbir zaman eksik olmaz. Asık suratlı bir Terazi burcu insanına rastlamak neredeyse olanaksızdır.

Gülmeyi ve eğlenmeyi çok severler

Terazi burçları hayatlarının her anında, hemen hemen başlarına ne gelirse gelsin gülmeyi çok sever ve her zaman eğlenecek bir şey bulurlar. Gülmeyi sevdikleri kadar çevrelerinde insanları güldürmeyi de çok severler. Duygusal zekaları aşırı derecede güçlüdür ve bunu karakterlerine olduğu gibi yansıtırlar.

Aile ve dostluğa çok önem verirler

Aile ve dostluk kavramlarının değerini çok iyi bilen Terazi burçları, her fırsatta çevrelerindeki insanları aramayı, sormayı ve onlarla iletişime geçmeyi çok severler. Aile ve dostları, arkadaşları olduğu kadar evliliklerine de değer veren Teraziler, herkesle iyi ve güzel vakit geçireceği ortamlar aramaya gayret ederler.

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.