Ana içeriğe atla

Aile

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Yorumlar
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Yorumlar

iyihisset.com

11 Şub 2022

qnbsigorta, sigorta, tamamlayıcı, sağlık, aile, kız, kadın

A.D. / İstanbul

Uzun zamandır hem kendim hem de ailem için özel sağlık sigortaları yaptırıyorum. Sağlığımıza dair bir ihtiyacımız olduğunda ve hastalandığımızda da daha hızlı ve iyi bir hizmet alabilmek için de özel sağlık kurumlarına gidiyoruz. Ancak bu kurumların istediği farklı ve fiyat uygulamaları ise çok can sıkıcı. Son olarak ailemle birlikte QNB Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı yaptırdık. Çocuğumuz rahatsızlandığında en yakındaki özel hastaneye giderek fark vermeden tedavi olduk. Hastanede sorduğumda yatarak tedavi olmamız durumunda da fark ödemeyeceğimiz söylendi. Ek olarak Covid-19 olduğumda online olarak doktorla görüşme şansım oldu. Üstelik bu hizmet 7 gün 24 saat var, hem de ücretsiz. Diğer sigortalarla karşılaştırdığımda ücretsiz daha birçok asistans hizmeti de var. Kendinin ve sevdiklerinin sağlığını düşünen herkese bu ürünü.

 

M.Y. / Balıkesir

Uzun zamandır ailem için sağlık sorunlarında hizmet alabileceğim bir özel sağlık sigortası arayışım vardı. Tamamlayıcı sigortaların hep duyuyordum ama neleri içerdiklerini bilmiyordum. Özel sağlık kurumlarına ekstra bir ücret ödemeden hizmet almanın ötesinde sundukları avantajları araştırdım. Sonunda QNB Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı yaptırdım. Artık hasta olduğumuzda özel hastanelere para vermeden tedavi olabiliyoruz. Bir de özel asistans hizmetleri ile ücretsiz doktor ve diyetisyen görüşmelerine de katıldık. Sağlığımız için daha fazla endişelenmiyoruz artık.

 

C.U. /Antalya

Zaman zaman ihtiyaç duyduğum sağlık sorunlarım için bir sigorta yaptırmak istiyordum. QNB Sigorta’dan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi aldım. Geçen gün gecenin bir yarısı çocuğum ateşlendi. Hemen yanımızdaki özel hastaneye gittik. Sabaha kadar tedavisi sürdü ama biz bu sigorta ile herhangi bir ücret ödemeden hastaneden çıktık. Hastanede yılda bir kez de ücretsiz check-up hakkım olduğunu öğrendim. Bunları ek bir ücret vermeden yapabilmek harika.

 

A.Ş. / Trabzon

İş yerinde çalışırken aniden fenalaştım ve olduğum yere yığıldım. İş arkadaşlarım apar topar beni hemen şirketin yanındaki özel hastaneye götürdüler. Acil bir durum olacağını düşünerek gerekirse parasını veririz diye düşünmüşler. Ama benim daha önce yaptırdığım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile bu özel hastanede hiç para vermeden tedavimi oldum. Ancak beni tedavi eden doktor detaylı bir bakıma ihtiyacım olduğunu söyledi. Şimdi yine sigorta kapsamındaki ücretsiz check-up’a gideceğim. İyi ki varsan QNB Sigorta.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Aile yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.