Ana içeriğe atla

Aile

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Sevgililer Günü’nde Klişelerden Uzak Hediyelerle Onun Karşısına Çıkın
Sevgililer Günü’nde Klişelerden Uzak Hediyelerle Onun Karşısına Çıkın

iyihisset.com

07 Şub 2019

Siz de Sevgililer Günü hediyesi konusunda henüz bir karar veremediyseniz ve bu yıl alacağınız hediyenin klasikleşmiş bir şey olmasını istemiyorsanız, sevdiğiniz için özel hediyeler düşünebilir ya da ikiniz için de unutulmaz olacak hediye fikirlerine göz atabilirsiniz. Sevginizi anlatmak için hediyeye ihtiyacınız olmayabilir ama unutmayın ki hatırlanmak ve ufak tefek jestlerle şımartılmak insanı her zaman mutlu eder. Sevgilinize 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hediye almakta zorlanıyorsanız, ona jest yapmanın yolunu bulamıyorsanız içeriğimize buyurun.  

SPA Randevusu

Suyun iyileştirici ve dinlendirici gücünden faydalanmak istiyorsanız, uzun zamandır bir SPA merkezine gitmek aklınızdaysa Sevgililer Günü hediyesi olarak iki kişilik bir SPA seansı alabilirsiniz. Bu sayede hem yenilenmiş bir cilde sahip olacaksınız hem de vücudunuzu dinlendireceksiniz.

Workshop Davetiyesi

Sevgilinizle birlikte, 14 Şubat’ta çoktandır istediğiniz o atölye çalışmasına katılmaya ne dersiniz? Mutfak akademisinden seramik kursuna, tabak boyamadan resme, Mandala’dan dans atölyesine kadar aklınıza gelebilecek her alanda zevkinize uygun bir workshop bulmanız mümkün. Sevgilinize bu sene Sevgililer Günü hediyesi olarak workshop deneyimi yaşatabilirsiniz.

Doğu Ekspresi Bileti

Sevgilinizle birlikte Türkiye’nin en ucuna seyahate var mısınız? Doğu Ekspresi’yle Kars’a yolculuk etmek ikiniz için de müthiş bir deneyim olacak. Yol boyunca göreceğiniz mükemmel doğa manzaraları karşısında aşkınız tazelenecek.

Sağlığı Ön Planda Tutun

Sevgilinizin, eşinizin sağlığı sizin için her şeyden önemliyse bunu ona göstermenin en güzel yolu belki de check-up paketi almak olabilir. Bu hediye kulağa hiç romantik gelmiyor olsa da sağlık olmadan romantizmin eksik kalacağı bir gerçek. Öte yandan hem sevdiklerinizin hem de kendinizin yaşam standartlarını koruma altına alarak maddi güvence sağlayan Uzun Süreli Hayat Sigortası da iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Kedi ya da Köpek Bakımına Katkıda Bulunun

Hiçbir canlı hediye değildir, öncelikle bunu belirtelim. Ama sevgilinize duyduğunuz sevgi bir başka canlının hayatını kurtarabilir. Eğer sevgiliniz de sizin gibi hayvanları çok seviyorsa emin olun bu bağış onun çok hoşuna gidecek. Barınaklara giderek yaralı bir kedi ya da köpeğin tedavisine destek olabilirsiniz. Aranızda çok özel bir bağ kurulursa belki hayatınıza ve evinize yeni bir dost bile katabilirsiniz, kim bilir?

Yogayla İç Huzuru Yakalayın

Yogadan hoşlanan bir çiftseniz, Sevgililer Günü hediyesi olarak bir yoga seansına katılabilirsiniz. Sevgilinizle birlikte  esnemek, onunla birlikte iç huzura kavuşmak, ruhsal değişiminize birlikte tanık olmak hiç de fena olmaz değil mi?

Kültüre Doymasını Sağlayın

Sevgiliniz kültürel aktivitelere bayılıyorsa, sosyal hayatını kültür ve sanatla birleştirmek onun için en büyük tutkuysa ona alabileceğiniz en güzel Sevgililer Günü hediyesi kültür sanat etkinliklerine katılım sağlayacağı kişiye özel bir kart olabilir. Hediye edeceğiniz kültür sanat kartıyla sevgilinize bir yıl boyunca kültür ve sanat ile iç içe olmanın mutluluğunu yaşatabilirsiniz.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Aile yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.