Sevdiklerinizle Online Olarak Yapabileceğiniz Aktiviteler

Buradasınız

Sev 27 Aralık 2020

Yaşanan küresel salgın nedeniyle seyahat etmek bir yana markete dahi gidemez olduk. Bütün hayatımızı evlerimizden idare etmeye başladık. Karantina döneminde en çok özlediğimiz şeylerden biri de sevdiklerimizle buluşup birlikte eğlenceli vakit geçirmek. Arkadaşlarımızla ya da uzaktaysak ailemizle online ortamda da vakit geçirmek mümkün. Sizler için sanal ortamda ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz aktiviteleri derledik.

Netflix partisi

Netflix’in parti özelliği sayesinde arkadaşlarınızla aynı anda film izleyebiliyor ve ekranın bir köşesinde film hakkında konuşabiliyorsunuz. Yan yana izlemenin tadı bir başka ama online ortamda arkadaşlarınızla konuşarak film izlemek de oldukça eğlenceli olabilir.

Google Arts&Culture

Google Arts&Culture sayesinde dünyanın istediğiniz yerine, istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Platform dünyanın birçok müzesiyle iş birliği içinde. Arkadaşlarınızla bir yandan görüntülü konuşurken bir yandan da dünyanın bir ucundaki müzeyi gezebilirsiniz, hem de evinizde otururken.

Online toplu spor

Arkadaşlarınızla beraber spor yapmak eğlenceli bir aktivite olabilir. Bunu sanal ortama da taşıyabilirsiniz. Online görüşme yapabileceğiniz programlardan biriyle buluşup birbirinizi motive ederek egzersiz yapabilir ve birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Online video oyunlar

Yeni normalde dışarda arkadaşlarla kahve içmenin yerini sanal ortamda beraber oynanan oyunlar alacak gibi duruyor. Siz de arkadaşlarınızla beraber online oyunları deneyebilirsiniz. Hem oyun içinde konuşabilir hem eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Dijital eğitim

Pandemi döneminden önce beraber gitmek için sözleştiğiniz eğitimi online ortamda birlikte alabilirsiniz. Google Dijital Garaj ya da Udemy’nin ücretsiz eğitimlerinden yararlanarak sevdiklerinizle beraber kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.