Ana içeriğe atla

Aile

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Kozmik Eşlerini Bulmuş Ünlü Çiftler
Kozmik Eşlerini Bulmuş Ünlü Çiftler

iyihisset.com

18 May 2018

Astrolojinin aşk ölçümleri size ne kadar uyuyor bilemeyiz. Ne de olsa bu işler kader kısmet. Ama kozmik eşlerini bulup mutluluğun dibine vuranlar da yok değil. İşte magazin dünyasından kozmik eşlerini bulmuş örnek ünlü çiftler…

Sarah Jessica Parker - Matthew Broderick

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick çiftinin ikisi de Koç burcu. Aynı burçtan biriyle birlikte olmak bir anlamda kendini aynada görmek gibi olmalı. Ve bu, kendini sevmeyi başarmış biri için karşısındakini de kolayca tolere etmeyi, kendi eksiklerini karşındakinde görüp kabullenmeyi beraberinde getiriyor. Tabii bu uyumluluğun sınırlarını çizmek de önemli. Yoksa ilişkiniz kardeşliğe doğru gidebilir.

David Beckham -  Victoria Beckham

Beckham çifti, herkesin parmakla gösterdiği ünlü çiftler arasında yer alıyor. David Beckham Boğa, Victoria Beckham ise Koç burcu. Bilirsiniz kimi ilişkiler zıtlıklardan ve bu zıtlıkların yarattığı gerilimlerden beslenir. Çiftleri birbirine bağlayan ve vazgeçilmez kılan budur. İşte Boğa ve Koç ilişkisinde de bu farklılıkların kombinasyonu var. Beckhamların magazin dünyasında devamlı “boşanıyorlar” haberlerinin çıkması da bundan olsa gerek! Kimi astrologlar, bazı burçların kendinden önce gelen burcun evrimleşmiş hali olduğuna inanırlar. Koç’tan sonra gelen Boğa’nın ilişkisine bir de bu gözle bakılabilir...

Blake Lively  - Ryan Reynolds

İşte iletişim ve dostluk enerjili bir kombinasyon! Blake Lively Başak, Ryan Reynolds ise Akrep burcu. Onlar için, burçlar arasında arkadaşlık bağı en kuvvetli ikili diyebiliriz. Öyle ki politik görüşten tutun da film zevkine kadar birçok alanda uyumlu bir iletişimleri var. Bu iletişimi sosyal medya üzerinden atışmalarından da izliyoruz! Ancak bu iyi arkadaşlığı zaman zaman dürtüp sevgililik atmosferinin tazelenmesi şart.

Beyonce - Jay-Z

Devlerin mücadelesi diyebileceğimiz bir eşleşme, Başak burcundaki Beyonce ve Yay burcundaki Jay-Z’ninki… Çünkü bu iki burç bir araya geldiğinde güç çatışması da devreye giriyor ve eğer o hassas denge kurulursa, bu çatışmanın sonu “güçlü bir çift”e dönüşüyor. Bu ilişkinin enerjisi dinamizm ve uzlaşma üstüne kurulu olduğundan tutku da kaçınılmaz gibi görünüyor.

Kim Kardashian - Kanye West

Kendini sürekli açıklama gereği duymamak, karşındakine gözü kapalı güvenmek ve her koşulda rahat hissetmek, dünyanın en güzel şeyi olsa gerek. Tıpkı Terazi burcu Kim Kardashian ve İkizler burcu Kanye West’in ilişkisinde olduğu gibi... Kozmik eşini bulmuş ünlü çiftler arasında bu eşleşmeyi ayrı bir yere koymak lazım. Çünkü bu iki burç birlikteyken tam bir “Evim evim güzel evim” hissi yaratıyor. Hani “yanında rezil olur muyum” diye endişe etmediğiniz, kafanızı dinlemek için yalnızlığa gerek duymadığınız yakın dostlar vardır ya, işte bu ilişkinin enerjisi o huzurla denk. Ancak ilişkinin tutkusunu canlı tutmak için ekstra bir çaba gerektiğini de belirtelim.

Michelle Obama - Barack Obama

Kozmik eşlerini bulmuş ünlü çiftler listemizde politika dünyasından iki isim var sırada. Oğlak burcu olan Michelle Obama ile Aslan burcu Barack Obama çiftinin uyumu tam bir karmaşa! Bu eşleşmeyi büyüleyici, çatışmacı, gizemli yani özetle karma olarak tanımlayabiliriz. Öylesine zıt olmalarına karşın nasıl birlikte olduklarına şaşılacak bir uyum bu. Bunu bir görev dağılımı gibi de görebiliriz belki. Mesela biri ilişkide samimiyet, heyecan gibi duyguları ararken diğeri tam bir görev insanı olabilir. Ama nasıl olursa olsun sonunda iki tarafın da evrim yaşaması kaçınılmaz. Bu ilişkinin adımlarını karmaşa-uzlaşma-mutasyon olarak formülleştirebiliriz.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Aile yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.