Ana içeriğe atla

Aile

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Çocuklarıyla Kurdukları Samimi İlişkilerle Gönlümüzü Fetheden 5 Ünlü Baba
Çocuklarıyla Kurdukları Samimi İlişkilerle Gönlümüzü Fetheden 5 Ünlü Baba

iyihisset.com

12 Oca 2020


İyi bir baba olmak, her erkeğin başaramayacağı en zorlu ama en keyifli tecrübelerden biridir. Çocukla sağlıklı bir iletişim kurabilmek ya da onun için iyi bir rol model olabilmek ne yazık ki göründüğünden çok daha zor. Bu sebepten olsa gerek babalık görevini başarıyla yerine getiren babalar görünce saygı duymamak ve etkilenmemek mümkün değil!

 

Çocuklarıyla kurdukları samimi ilişkilerle gönlümüzü fetheden 5 ünlü babayı sizler için yazdık. İşte babalık görevini başarıyla yerine getiren ünlü babalar...

 

1. Cem Yılmaz

Listemize ülkemizin en sevilen babalarından biriyle başlayalım! Esprileriyle tüm Türkiye’yi kahkahalara boğan ünlü komedyen Cem Yılmaz, görüp görebileceğiniz en sorumluluk sahibi babalardan biri! Ahu Yağtu ile olan evliliğinden 5 yaşında bir oğlu olan başarılı sanatçı, oğluyla geçirdiği zamanların kaliteli olmasına özen gösteriyor. Küçük oğlu Kemal için hem bir rol model hem de iyi bir arkadaş olmayı başarabilen Cem Yılmaz, baba-oğul ilişkisi ile herkesi kendine hayran bırakıyor desek yeridir!

 

2. David Beckham

Şimdi listemize en tarz babalardan biriyle devam ediyoruz: David Beckham! Hem karizması hem de aile sevgisiyle herkesi kendine hayran bırakan başarılı futbolcunun birbirinden güzel 4 çocuğu var! Evet yanlış okumadınız, kendisi pırıl pırıl 4 tane evlat yetiştiriyor. Eşi Victoria Beckham ile mutlu bir evliliğe sahip olan David Beckham, paylaştığı aile fotoğraflarıyla hepimizin kalbini ısıtıyor. Özellikle küçük kızı Harper Seven ile olan ilişkisi görülmeye değer!

 

3. Mehmet Aslantuğ

Türkiye’nin en karizmatik babalarından biri olan Mehmet Aslantuğ’dan bahsetmemek elbette ki olmazdı! Dünyalar güzeli Arzum Onan ile olan evliliğinden Can adında bir oğlu bulunan Mehmet Aslantuğ, ne kadar bilinçli ve duyarlı bir çocuk yetiştirdiğini bizlere her fırsatta gösteriyor. Oğlu Can’ın eğitimine büyük önem veren Aslantuğ, ailecek vakit geçirmenin önemini her daim dile getiriyor. Paylaştıkları fotoğraflarla hepimizi kendine hayran bırakan bu ikili için adeta en yakın arkadaşlar desek hiç de yanlış olmaz!

 

4. Ozan Güven

Başarılı yönetmen Türkan Derya ile olan evliliğinden Ateş adında bir oğlu olan Ozan Güven, güçlü aile bağlarıyla dikkat çeken oyunculardan biri! Oğlu Ateş ile sık sık fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, aile ilişkileriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Bilinçli ve sorumluluk sahibi bir birey yetiştirmeyi hedefleyen Güven, kendi espri anlayışını oğluna aktarmayı da ihmal etmiyor! İkilinin ne kadar eğlendiğini gördüğünüzde kendilerine hayran olmamak elde değil!

 

5. Ryan Reynolds

 

Görüp görebileceğiniz en karizmatik babalardan biri olan Ryan Reynolds da listemize girmeye hak kazananlardan! Blake Lively ile olan evliliğinden iki çocuğu bulunan Reynolds, çocuklarının özel hayatına saygı duyuyor ve sosyal medya paylaşımlarından kaçınıyor. Ek olarak çevre bilinci yüksek çocuklar yetiştirmeye de özen gösteriyor! Ne diyebiliriz ki? Hem başarılı bir oyuncu hem de sorumluluk sahibi bir baba!

 

Kaynak:

https://gq.com.tr/populer/en-unlu-turk-babalar/2

https://www.ensonhaber.com/galeri/unlu-babalar-ve-ogullari#23

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Aile yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.